Veiling: Veiling 33 sessie 2 Kunst 565 - Schilderij, Rien Poortvliet

565 - Schilderij, Rien Poortvliet

€ 6000 - € 9000

Startprijs: € 3.000,00

Log in of registreer een account om een schriftelijk bod te plaatsen.

Schilderij, wilde zwijnen in de winter, olieverf op doek. Rien Poortvliet (1932-1995), rechtsonder gesigneerd en gedateerd 1974.

In goede staat, schilderij dient schoongemaakt te worden.

100 x 70 cm.

Kunst

Log in of registreer een account om dit kavel aan uw favorieten toe te voegen.

Ook inbreng gevraagd