563. Aquarel, A.W. Schreuder

Aquarel, Noorderhaven Groningen. Abramine Willy Schreuder (1922-2012). Willy Schreuder was leerlinge van de Academie Minerva te Groningen. Linksonder gesigneerd, tweede helft 20e eeuw.

Kavelnummer en naam 563. Aquarel, A.W. Schreuder
Veiling Veiling 33 sessie 2
Afmetingen 60 x 44,5 cm.
Conditie In goede staat, glas lijst ontbreekt.
Huidig bod€ 90
Verkoopprijs € 90
Vorig kavel Volgend kavel

9725 CT Groningen