Veiling: Veiling 33 sessie 2 Kunst 563 - Aquarel, A.W. Schreuder

563 - Aquarel, A.W. Schreuder

€ 80 - € 160

Minimumbod: € 90,00

Log in of registreer een account om een schriftelijk bod te plaatsen.

Aquarel, Noorderhaven Groningen. Abramine Willy Schreuder (1922-2012). Willy Schreuder was leerlinge van de Academie Minerva te Groningen. Linksonder gesigneerd, tweede helft 20e eeuw.

In goede staat, glas lijst ontbreekt.

60 x 44,5 cm.

Kunst

Log in of registreer een account om dit kavel aan uw favorieten toe te voegen.

Ook inbreng gevraagd