Veiling: Veiling 33 sessie 2

715. Meidenpop

Grote meidenpop op standaard, 20e eeuw.

474. Messing schaal

484. Halve maantafel, China

Chinese halve maantafel met drie lades, tweede helft 20e eeuw.

703. Treinenmodellen

Vijfentwintig locomotieven.

702. Treinenmodellen

Zestien treinmodellen.

720. Treinenmodellen

Zesentwintig treinmodellen.

492. Lithografie, Wout Muller

Lithografie "Slang", oplage 100 stuks. Gesigneerd in potlood Wout Muller 1980.

488. Vazen, China

Diverse lot Chinese vazen en een theepotje, China 19e eeuw. Allen met schade.

818. Hout, Bambara masker, Mali Afrika

Houten Bambara masker, midden 20e eeuw, Mali Afrika. Fraai gesneden masker.

819. Hout, Bambara masker met hoorns, Mali Afrika

Houten Bambara masker met hoorns, midden 20e eeuw, Mali Afrika.

592. Schilderij, J. de Wolf

Schilderij, botters in haven Volendam, olieverf op doek, J. de Wolf. Het schilderij stelt aangemeerde botters voor in de haven van Volendam. Rechtsonder gesigneerd en gedateerd 1944.

516. Schilderij, Matthijs Schreuder

Schilderij, bloemstilleven, olieverf op doek, Matthijs Schreuder (1893-1980). Matthijs Hendrik Theo Schreuder, schilder van de Leidse School, opleiding Vrije Academie Den Haag. Kleurrijk schilderij van bloemstilleven met blauw flesje, linksonder gesigneerd, uit de jaren 60.

814. Senufo masker, West-Afrika

Hout, Senufo masker, 2e helft 20e eeuw, West-Afrika. Masker met versiering van een vogel.

509. Schilderij

Schilderij, olieverf op doek. Rechtsonder gesigneerd en gedateerd 8-12 1906.

556. Schilderij, Geo Poggenbeek

Schilderij, olieverf op doek. George Jan Hendrik Poggenbeek (1853-1903). Rechtsonder gesigneerd, circa 1880.

519. Schilderij, Wim van Norden

Schilderij, olieverf op doek. Wim van Norden (1883-1978). Linksonder gesigneerd. Midden 20e eeuw.

723. Lot boeken

Divers lot boeken o.a. over Dinky Toys, McDonald's collectibles en het speelgoed museum.

724. Lot modelauto's Maisto

483. Mahjong, VS 1924

De doos is Amerikaans van zwaar karton beplakt met structuurpapier bedrukt met gouden karakters en tekst. Bij de binnendoos ontbreekt de voorkant met opzet, wel zo gemakkelijk om de inhoud te pakken. Er zitten vier laden voor stenen en vier laden voor fiches en dobbelstenen (twee laden bijgemaakt). De stenen zijn van blank hout, bedrukt in drie kleuren met karakters en afbeeldingen. Er zijn geen reservestenen. De fiches zijn ronde stokjes van gekleurd hout met verschillende lengtes. De dobbelstenen zijn van been met Westerse punten.

400. Cloisonné vaas

Bronzen cloisonné vaas, Meiji periode.

570. Kleurenets, Julien Celos

Kleurenets, vrouwen op marktplein in de winter 1913, Julien Celos (Antwerpen 1884-1953). Rechtsonder gesigneerd. Uitgegeven door Georges Petit, Parijs, november 1913.

573. Linoleumsnede met monografie, Hans Wap

Linoleumsnede, Splendid Isolation, Hans Wap (1943-), nummer 5/90. Rechtsonder gesigneerd en gedateerd.

582. Schilderij

Schilderij, olieverf op doek, niet gesigneerd. Eind 19e eeuw.

9725 CT Groningen