Veiling: Veiling 33 sessie 2

708. Pop

Pop op standaard, circa 1930.

623. Goud en o.a. carneool, collier met gouden pastonslot en een paar oorbellen

Goud, agaat en carneool. Collier met gouden pastonslot en een paar oorbellen, midden 20e eeuw, Nederland. Het collier bestaat uit 43 facet geslepen agaat kralen 'en chute' geregen uitgevoerd met een veiligheidsketting, Gemerkt: Eikenblad 585. De oorbellen zijn uitgevoerd met bollen van carneool, gemerkt: 585 (14k).

712. Poppen

Lot met drie verschillende poppen. Midden 20e eeuw.

705. Pop

Pop, eerste helft 20e eeuw.

706. Pop

Pop, eerste helft 20e eeuw.

456. Houten standaarden, China, 20e eeuw

Houten standaarden, China, 20e eeuw, rosewood en andere houtsoorten.

718. Figuren Fabeltjeskrant

Figuren Fabeltjeskrant, jaren 60.

585. Aquarel

Expressionistisch aquarel, linksonder gesigneerd met initialen C.K. en aan de achterkant C. Koppenol. Eerste helft 20e eeuw.

464. Kutani borden, Japan

Twee handbeschilderde Kutani borden, Japan midden 20e eeuw.

490. Houtskooltekening, Survage

Kubistische houtskooltekening, rechtsonder gesigneerd Survage. Circa 1950.

515. Schilderij

Schilderij, berglandschap, olieverf op doek. Linksonder gesigneerd, eind 19e eeuw.

467. Schaaltjes, China

Drie blauw-wit geglazuurde Chinese schaaltjes, 19e eeuw.

460. Theepotten en kopjes, China

18e eeuws theepotje met daarbij een 20e eeuws theepotje, vier kommen uit de 18e en begin 20e eeuw.

618. Zilver en halfedelsteen, grote hanger met donkerbruine steen

Zilver en halfedelsteen. Grote hanger met donkerbruine steen. 2e helft 20e eeuw. Gemerkt: zwaard 925.

616. Grote hanger/broche, goud en malachiet

Goud en malachiet. Grote hanger/broche, 2e helft 20e eeuw. Ongemerkt maar getoetst op 14k goud.

468. Grote dekselpot, China, Nanking

Grote dekselpot, China, Nanking, 19e eeuw.

620. Goud en o.a diamant, hanger(18k) met lichtbruine steen en briljant geslepen diamanten

Goud en o.a. diamant. Hanger (18k) met lichtbruine steen en zestien briljant geslepen diamanten (totaal ca. 0.16ct). 2e helft 20e eeuw. Gemerkt Nederlands gehalte merk Tulp 750 en meesterteken: Paroma b.v. Rotterdam.

401. Japanse schaal

Arita schaal, Japan, circa 1900.

619. Goud en o.a. diamant, grote hanger met vier diamanten en lichtgroene facetgeslepen steen

Goud en o.a. diamant. Grote hanger met vier diamanten (totaal ca. 0.05 ct) en lichtgroene facetgeslepen steen, 2e helft 20e eeuw. Gemerkt: 750 (18k).

633. Goud en halfedelsteen, vintage oorbellen (18k) met groene steen

Goud en halfedelsteen. Een paar Vintage oorbellen (18k) met groene steen. Midden 20e eeuw, Italië. Gemerkt: 18k en Italy.

473. Houten bak, China

Oude Chinese rode houten bak op poten, 20e eeuw.

643. Messen

Zes messen met zilveren heft.

476. Bronzen Boeddha

Bronzen Boeddha zittend op lotus, ca. 1900.

591. Schilderij, W. Roelofs

Schilderij, marouflé op paneel. Molen bij Abcoude 1881, Willem Roelofs (Amsterdam, 10 maart 1822 - Berchem, 12 mei 1897). Rechtsonder gesigneerd.

475. Vaas, China

Puntfles met rode glazuur.

9725 CT Groningen