Veiling: Veiling 33 sessie 2
623. Goud en o.a. carneool, collier met gouden pastonslot en een paar oorbellen
Goud, agaat en carneool. Collier met gouden pastonslot en een paar oorbellen, midden 20e eeuw, Nederland. Het collier bestaat uit 43 facet geslepen agaat kralen 'en chute' geregen uitgevoerd met een veiligheidsketting, Gemerkt: Eikenblad 585. De oorbellen zijn uitgevoerd met bollen van carneool, gemerkt: 585 (14k).
712. Poppen
Lot met drie verschillende poppen. Midden 20e eeuw.
456. Houten standaarden, China, 20e eeuw
Houten standaarden, China, 20e eeuw, rosewood en andere houtsoorten.
718. Figuren Fabeltjeskrant
Figuren Fabeltjeskrant, jaren 60.
585. Aquarel
Expressionistisch aquarel, linksonder gesigneerd met initialen. Eerste helft 20e eeuw.
464. Kutani borden, Japan
Twee handbeschilderde Kutani borden, Japan midden 20e eeuw.
490. Houtskooltekening
Kubistische houtskooltekening, rechtsonder gesigneerd. Circa 1950.
515. Schilderij
Schilderij, berglandschap, olieverf op doek. Linksonder gesigneerd, eind 19e eeuw.
467. Schaaltjes, China
Drie blauw-wit geglazuurde Chinese schaaltjes, 19e eeuw.
460. Theepotten en kopjes, China
18e eeuws theepotje met daarbij een 20e eeuws theepotje, vier kommen uit de 18e en begin 20e eeuw.
618. Zilver en halfedelsteen, grote hanger met donkerbruine steen
Zilver en halfedelsteen. Grote hanger met donkerbruine steen. 2e helft 20e eeuw. Gemerkt: zwaard 925.
616. Grote hanger/broche, goud en malachiet
Goud en malachiet. Grote hanger/broche, 2e helft 20e eeuw. Ongemerkt maar getoetst op 14k goud.
468. Grote dekselpot, China, Nanking
Grote dekselpot, China, Nanking, 19e eeuw.
620. Goud en o.a diamant, hanger(18k) met lichtbruine steen en briljant geslepen diamanten
Goud en o.a. diamant. Hanger (18k) met lichtbruine steen en zestien briljant geslepen diamanten (totaal ca. 0.16ct). 2e helft 20e eeuw. Gemerkt Nederlands gehalte merk Tulp 750 en meesterteken: Paroma b.v. Rotterdam.
619. Goud en o.a. diamant, grote hanger met vier diamanten en lichtgroene facetgeslepen steen
Goud en o.a. diamant. Grote hanger met vier diamanten (totaal ca. 0.05 ct) en lichtgroene facetgeslepen steen, 2e helft 20e eeuw. Gemerkt: 750 (18k).
633. Goud en halfedelsteen, vintage oorbellen (18k) met groene steen
Goud en halfedelsteen. Een paar Vintage oorbellen (18k) met groene steen. Midden 20e eeuw, Italië. Gemerkt: 18k en Italy.
473. Houten bak, China
Oude Chinese rode houten bak op poten, 20e eeuw.
476. Bronzen Boeddha
Bronzen Boeddha zittend op lotus, ca. 1900.
591. Schilderij, W. Roelofs
Schilderij, marouflé op paneel. Molen bij Abcoude 1881, Willem Roelofs (Amsterdam, 10 maart 1822 - Berchem, 12 mei 1897). Rechtsonder gesigneerd.
9725 CT Groningen