Veiling: Veiling 33 sessie 2

641. Divers lot zilver

Divers lot zilver waaronder een lodereindoosje, vaasje en zeefje. De sigarenkoker is verzilverd.

645. Odeurflesjes

Twee odeurflesjes met zilveren montering. Circa 1900.

442. Borden, China, Chienlung periode

Twee borden, China, 18e eeuw, Chienlung periode.

485. Borden, China

Vier verschillende Chinese borden, 19e eeuw.

482. Mahjong, 5-ladendoos, 1924

De oranje 5-ladendoos met een draak, is Westers. Van karton beplakt met bedrukt papier. Vanbinnen beplakt met zijdeachtig papier waar de draak van de deksel ook voorkomt. Verder zijn er vier laden voor de stenen en vier laden voor de fiches en dobbelstenen. De stenen zijn van blank, tweezijdig gelakt hout en bedrukt met vrij geïnterpreteerde karkaters en afbeeldingen. Er zijn geen reservestenen. De fiches zijn ruwe, platte latjes van gekleurd hout. De dobbelstenen zijn van been met Westerse punten. Het boekje "The Dragon Rule Book", bevat de spelregels en is een uitgave van Taiyo Trading Co. 1924.

563. Aquarel, A.W. Schreuder

Aquarel, Noorderhaven Groningen. Abramine Willy Schreuder (1922-2012). Willy Schreuder was leerlinge van de Academie Minerva te Groningen. Linksonder gesigneerd, tweede helft 20e eeuw.

644. Inktpot met kroontjespen

Kristallen inktpot met zilveren deksel en zilveren kroontjespen, circa 1900.

487. Dekselpotten, China

Vier Chinese dekselpotten waarvan twee met erotische afbeeldingen.

497. Aquarel, Jan Weinand de Jonge

Karton fabriek Appingedam.

495. Aquarel, Jan Weinand de Jonge

Aquarel molen Appingedam. Uit nalatenschap van de kunstenaar, onduidelijk gesigneerd.

494. Schilderij

Schilderij, olieverf op board, Grote Markt Groningen, hotel De Doelen. Rechtsonder gesigneerd.

493. Schilderij

Schilderij, olieverf op board, Noorderhaven Groningen, rechtsonder gesigneerd.

649. Lot zilver

Diverse biedemeier lepeltjes e.d.

557. Schilderij, George Shaw

Schilderij, olieverf op doek, George Shaw (1843-915). Het schilderij toont Powdermill Bridge in Dartmoor, circa 1900. Aan de achterkant is het oorspronkelijke etiket aanwezig waarop de kunstenaar het onderwerp en locatie zijn vermeld. Linksonder gesigneerd.

820. Decoratief masker, Afrika

Decoratief houten masker met meerdere hoofden, 2e helft 20e eeuw, Afrika.

624. Goud en o.a. diamant, antieke rosé gouden broche met roosgeslepen diamanten en broche met parels

Goud en o.a. diamant. Lot van twee stuks; antieke rosé gouden broche met roosgeslepen diamanten en broche met parels, 19e eeuw en midden 20e eeuw, Nederland. A. Antieke broche in de vorm van een tak met bladeren met daarop roosgeslepen diamanten, gemerkt: Eikenblad (14k). B. Een broche met vijf cultivé parels, gemerkt: 585 (14k).

548. Tekening, Jan Bogaerts

Tekening, gemengde techniek op papier, rechtsonder gesigneerd Jan Bogaerts. Johannes Jacobus Maria (Jan) Bogaerts ('s-Hertogenbosch, 6 juli 1878 - Wassenaar, 2 november 1962) was leerling aan de Academie in Den Bosch en studeerde aan de Koninklijke Academie in Antwerpen tot 1903. Jan Bogaerts was lid van de kunstenaarsverenigingen Pulchri Studio en Sint Lucas.

569. Aquarel

Aquarel

554. Schilderij

Schilderij, haven Rotterdam, olieverf op doek. Eerste helft 20e eeuw.

803. Hout, Akuaba beeld Ashanti, Ghana Afrika

Hout, Akuaba beeld Ashanti, midden 20e eeuw. Ghana Afrika. Vruchtbaarheidsbeeld, wordt gebruikt bij het volk Ashanti in Ghana Afrika.

506. Schilderij, Stanislaus Kalckreuth

Schilderij, olieverf op doek. Stanislaus Friedrich Ludwig Graf von Kalckreuth (25 december 1820, Kozmin- 25 november 1894, Munchen). Berglandschap met kerk, linksonder gesigneerd en gedateerd Kalckreuth 1858.

622. Oorbellen en ring, Pablo

Vintage 18 karaats ring en een paar oorbellen met tijgeroog en diamanten, midden 20e eeuw. Per stuk 23 x diamanten (in totaal ca. 3 x 0.4 = 1.2 ct). De ring is ongemerkt, de oorbellen zijn onduidelijk gemerkt. Alle drie gemerkt Pablo en getoetst op 18 karaat goud.

520. Grafische druk, Wassily Kandinsky

Postume druk Wassily Kandinsky, uit de jaren 60.

602. Lot miniaturen

Vijf zilveren miniaturen waaronder een haan en een riksja.

410. Famille rose gemberpot, China

Famille rose gemberpot met originele deksel, China, eerste helft 20e eeuw (republiek periode).

9725 CT Groningen