Imari theepot, China, Kangxi periode

Imari theepot, China, begin 18e eeuw, Kangxi periode.

Kavelnummer en naam Imari theepot, China, Kangxi periode
Veiling Veiling 33 sessie 2
Afmetingen Hoogte 12 cm en breedte 18 cm.
Conditie Haarlijn in de wand en aan de bovenkant tuit.
Startbod
Verkoopprijs € 140
Vorig kavel Volgend kavel

9725 CT Groningen