Imari theepot met onderstel, Japan, Arita

Imari theepot met onderstel, Japan, Arita, 18e eeuw.

Kavelnummer en naam Imari theepot met onderstel, Japan, Arita
Veiling Veiling 33 sessie 2
Afmetingen Theepot hoogte 8 cm, Lengte 14,5 cm en diameter 9 cm. Onderstel hoogte 7 cm en diameter 8,5 cm.
Conditie Theepot is in goede staat. Onderstel is gerestaureerd, de hele buik is los geweest en de scheur is met goud beschilderd.
Huidig bod€ 120
Verkoopprijs € 400
Vorig kavel Volgend kavel

9725 CT Groningen