419. Imari theepot, Japan

Imari theepot, Japan, eerste helft 18e eeuw.

Kavelnummer en naam 419. Imari theepot, Japan
Veiling Veiling 33 sessie 2
Afmetingen Hoogte 7,5 cm en breedte 13,5 cm.
Conditie Chip en haarlijn schenktuit.
Huidig bod€ 70
Verkoopprijs € 90
Vorig kavel Volgend kavel

9725 CT Groningen