Theepot, Amsterdams bont, China

Theepot, Amsterdams bont, China, begin 18e eeuw.

Kavelnummer en naam Theepot, Amsterdams bont, China
Veiling Veiling 33 sessie 2
Afmetingen Hoogte 14 cm en breedte 18,5 cm.
Conditie Theepot haarlijn, een fritting schenktuit en beschadigingen glazuur.
Huidig bod€ 70
Verkoopprijs € 90
Vorig kavel Volgend kavel

9725 CT Groningen