622. Oorbellen en ring, Pablo

Vintage 18 karaats ring en een paar oorbellen met tijgeroog en diamanten, midden 20e eeuw. Per stuk 23 x diamanten (in totaal ca. 3 x 0.4 = 1.2 ct). De ring is ongemerkt, de oorbellen zijn onduidelijk gemerkt. Alle drie gemerkt Pablo en getoetst op 18 karaat goud.

Kavelnummer en naam 622. Oorbellen en ring, Pablo
Veiling Veiling 33 sessie 2
Afmetingen Ringmaat 19, steen lengte 2 cm en totale gewicht 26,4 gram.
Startbod€ 200
Vorig kavel Volgend kavel

9725 CT Groningen