632. Zilver en o.a. jade, ring, armband en oorbellen

Zilver en o.a. jade. Een lot van drie stuks: ring, armband en oorbellen. Midden 20e eeuw. A. Ring met groene steen en markasieten, gemerkt: Sterling (slecht leesbaar). B. Armband met Chinese tekens en jade, gemerkt: 925, ZI en andere merken. C. Oorbellen met groene steen en markasieten, gemerkt: ZI (925/1000). Manco: drie x markasieten en twee x pousetten.

Kavelnummer en naam 632. Zilver en o.a. jade, ring, armband en oorbellen
Veiling Veiling 33 sessie 2
Afmetingen Ringmaat 18, oorbel lengte5 cm en armband diameter 7 cm.
Conditie In goede staat. Oorbellen missen markasieten en pousetten
Huidig bod€ 40
Verkoopprijs € 60
Vorig kavel Volgend kavel

9725 CT Groningen