631. Zilver en o.a. carneool, ring met carneool en een broche

Zilver en o.a. carneool. Lot van twee stuks: ring met carneool en een broche. Midden 20e eeuw. A. Ring met geslepen carneool, gemerkt: Zwaard 835 en meesterteken: Leesener, Amsterdam. B. Broche met blauwe steen, onedel metaal. en sluiting defect.

Kavelnummer en naam 631. Zilver en o.a. carneool, ring met carneool en een broche
Veiling Veiling 33 sessie 2
Afmetingen Max. lengte 3 cm en ringmaat 18 cm.
Conditie In goede staat. Sluiting van de broche is defect.
Huidig bod€ 20
Verkoopprijs € 30
Vorig kavel Volgend kavel

9725 CT Groningen