630. Zilver en o.a. markasiet, broche en een paar oorbellen met markasieten

Zilver en markasiet. Een lot van twee stuks: broche en een paar oorbellen met markasieten, midden 20e eeuw. A. Een broche in de vorm van een pauw met markasieten (vier manco), gemerkt: 835. B. een paar oorbellen met markasieten en cultivé parel, gemerkt: 935.

Kavelnummer en naam 630. Zilver en o.a. markasiet, broche en een paar oorbellen met markasieten
Veiling Veiling 33 sessie 2
Afmetingen Max. lengte 4 cm en max. breedte 4 cm.
Huidig bod€ 30
Verkoopprijs € 40
Vorig kavel Volgend kavel

9725 CT Groningen