Veiling: Veiling 33 sessie 2

808. Decoratieve beelden, Afrika

Twee decoratieve houten beelden, 2e helft 20e eeuw, Afrika.

810. Decoratieve beelden, Afrika

608. Zilveren koekdoos met romantische voorstelling met putti, Albo, Duitsland

Zilveren koekdoos met romantische voorstelling met putti, Albo, 1e helft 20e eeuw. Duitsland. Gemerkt: 835 en Albo (Bodemer Albert Silberwarenfabrik GmbH & Co - Keltern - Ellmendingen).

609. Goud, parel en edelstenen, ketting met hanger en broche, Europees/ Nederlands

Goud, parel en edelstenen. Lot van twee stuks: ketting met hanger en broche, 1e helft 20e eeuw. Europees/ Nederlands. De rosé gouden hanger is uitgevoerd met twee zaadparels en vier geslepen synthetische robijnen. Gemerkt: eikenblad (14k). De rosé gouden broche is uitgevoerd met geslepen granaten (1 x manco) . Gemerkt: eikenblad (14k).

812. Decoratief beeld, Afrika

Decoratief stenen beeld, Afrika.

607. Divers lot zilver

Waaronder zilveren pillendoos verguld van binnen, ring en zakhorloge.

558. Schilderij, Dick Tulp

Schilderij Ali B, olieverf op doek, Dick Tulp. Linksonder gesigneerd, uit het programma “Sterren op het doek”.

552. Schilderij, W. Bouwsema

Schilderij, landschap, olieverf op doek, W. Bouwsema (1936). Bouwsema was lid van de Groninger kunstenaarsvereniging De Ploeg. Rechtsonder gesigneerd.

612. Zilveren kandelaar Van Kempen & Begeer

Zilveren Louis XIV-stijl kandelaar. Van Kempen & Begeer, Voorschoten, 1975.

583. Schilderij

Schilderij, portret van oude man, olieverf op doek. Linksboven gesigneerd, circa 1800.

584. Schilderij Tak

Schilderij, olieverf op doek, gesigneerd Tak.

459. Kommen, zeebodem vondsten, China, Ming periode

Vijf kommen, zeebodem vondsten, China, 15e/16e eeuw, Ming periode. Gevonden voor de kust van Indonesië.

458. Porseleinen vazen met prunus decoratie, China

Porseleinen vazen met prunus decoratie, China, 20e eeuw.

719. Speelgoedauto’s

Lot vinyl en plastic speelgoed auto's.

614. Zilver, een stel kandelaars, Portugal

Zilver, een stel kandelaars met verzwaarde voet, 2e helft 20 e eeuw, Portugal. Gemerkt: Portugese zilvermerken voor 925/ 1000 zilver.

461. Porseleinen vazen met decor van draken, China

Porseleinen vazen met decor van draken, China, 19e eeuw.

587. Aquarellen

Twee aquarellen in sepia. Annotatie 6064 Jean Baptiste Camille Corot 1875.

491. Aquarel, J. Huisman

Aquarel, boerderij in de winter. Rechtsonder gesigneerd en gedateerd J. Huisman 1982.

593. Aquarel, Pit van Loo

Aquarel, Waddenzee. Pit van Loo. Pieter (Pit) van Loo (Winsum, 18 april 1905 - Haren, 25 juni 1991) was lid van de Groninger kunstenaarsvereniging De Ploeg. Rechtsonder gesigneerd en gedateerd.

597. Houtskooltekening

Houtskooltekening van een autorace. Rechtsonder gesigneerd P. van der Hem. Eerste helft 20e eeuw.

469. Vaas vermaakt tot lampenvoet, China

Vaas vermaakt tot lampenvoet, China, tweede helft 20e eeuw.

611. Zilveren theelepels, botermesjes, gebaksvorkjes en roomlepel, V. Kempen & zn., Nederland

Zilver. Twaalf theelepels, twee botermesjes, twee gebaksvorkjes en roomlepel V. Kempen & zn. 1e helft 20e eeuw, Nederlands. Het geheel versierd met een klaver 4. Gemerkt: zwaard en meesterteken: V. Kempen & zonen, Voorschoten.

626. Broches

Een lot van twee stuks olifant broches van zilver met markasiet, 2e helft 20e eeuw. A. De grote olifant is ongemerkt maar getoetst op zilver. B. De kleine olifant is gemerkt: 835 en ander merk.

625. Goud en granaat, vintage statement ring (18k) met 4 x 4 geslepen granaten

Goud en Granaat. Vintage statement ring (18k) met 4 x 4 geslepen Granaten, midden 20e eeuw. Gemerkt: 18k.

621. Goud en diamant, vintage broche (18k) in de vorm van een strik met briljant geslepen diamanten

Goud en diamant. Vintage broche (18k) in de vorm van een strik met drie briljant geslepen diamanten (totaal ca. 0.03ct). Midden 20e eeuw. Gemerkt: 750 (18k).

9725 CT Groningen