Veiling: Veiling 33 sessie 2

559. Schilderij, Moolhuizen

Schilderi, olieverf op doek, Jan Jurien Moolhuizen (1900-1982). Linksonder gesigneerd. Midden 20e eeuw.

514. Tekening, Vivian Westerman

Tekening, Vivian Westerman New Orleans. Rechtsonder gesigneerd en gedateerd 1990.

524. Schilderij, L.P. Versteeg

Schilderij, olieverf op doek, Leonard Pieter Versteeg (1901-1993). Linksonder gesigneerd. Jaren 50/60.

428. Kris, Indonesië

Javaanse kris met houten geep en metalen overschede. Circa 1900.

423. Bronzen koro, Japan

Bronzen koro met cloisonné. Deksel bekroond met Foo dog, oren in draakvorm en staand met drie poten op een ring. Stempel van maker aan de onderkant. Japan, circa 1900 Meiji-periode.

717. Pop met wandelwagen

Pop met houten wandelwagen, circa 1920.

710. Pop

Pop op de rug gemerkt, eind 20e eeuw.

541. Schilderij, E. Pieters

Schilderij, paard en wagen, olieverf op paneel. Evert Pieters (Amsterdam 1856-1932 Laren). Linksonder gesigneerd. Circa 1920.

527. Schilderij, H. Wiersma

Schilderij, olieverf op schilderskarton, rechtsonder gesigneerd H. Wiersma. Midden 20e eeuw.

601. Lot zilver

Lot zilver waaronder een mandje en een asbak in de vorm van een hoed, 20e eeuw.

436. Borden, China, Chienlung periode

Vier borden, China, 18e eeuw, Chienlung periode.

440. Kop-en-schotels, China, Yongzheng/Chienlung periode

Vier kop-en-schotels, China, 18e eeuw, Yongzheng/Chienlung periode.

802. Steen, pijpenkop van rituele pijp, Bamileke, Kameroen

Stenen pijpenkop van rituele pijp, Bamileke. Midden 20e eeuw, Kameroen.

448. Famille rose kop-en-schotels, China, Yongzheng/Chienlung periode

Zes kop-en-schotels, China, 18e eeuw Yongzheng/Chienlung periode, Chinese export.

806. Hout, decoratief beeld van een groep mensen, Afrika

Houten decoratief beeld van een groep mensen. 2e helft 20e eeuw, Afrika.

807. Decoratief beeld, Afrika

Decoratief houten beeld, 2e helft 20e eeuw, Afrika.

550. Zeefdruk, Anke Slooff

Zeefdruk, Het Goudkantoor Groningen, Anke Slooff (1957-)

551. Schilderij, W. Bouwsema

Schilderij, landschap, olieverf op board, W. Bouwsema (1936). Bouwsema was lid van de Groninger kunstenaarsvereniging De Ploeg. Rechtsonder gesigneerd.

424. Bronzen vaas, Japan

Bronzen vaas met floraal decor in reliëf. Japan, circa 1900, Meiji periode.

422. Nanking dekselpot, China

Nanking dekselpot met doorlopend decor van vechtende krijgers te voet en te paard met zwaarden, schilden en vaandels. China eind 19e eeuw.

503. Schilderij

Schilderij, handelsgezelschap, olieverf op doek, anoniem. 19e eeuw.

502. Schilderij, P.P. Schiedges

Schilderij, landschap met molens, olieverf op doek. Rechtsonder gesigneerd P.P. Schiedges. Circa 1900.

500. Schilderij

Schilderij, olieverf op paneel. Landschap met koeien, rechtsonder gesigneerd. Circa 1900.

543. Schilderij, Alfred Van Neste

Schilderij, olieverf op doek, Alfred Joseph Auguste Van Neste (1874-1969). Linksonder gesigneerd. Midden 20e eeuw.

439. Imari borden, China, Kangxi periode

Twee Imari borden, China, begin 18e eeuw, Kangxi periode.

9725 CT Groningen