Veiling: Veiling 33 sessie 2
423. Bronzen koro, Japan
Bronzen koro met cloisonné. Deksel bekroond met Foo dog, oren in draakvorm en staand met drie poten op een ring. Stempel van maker aan de onderkant. Japan, circa 1900 Meiji-periode.
717. Pop met wandelwagen
Pop met houten wandelwagen, circa 1920.
541. Schilderij, E. Pieters
Schilderij, paard en wagen, olieverf op paneel. Evert Pieters (Amsterdam 1856-1932 Laren). Linksonder gesigneerd. Circa 1920.
527. Schilderij, H. Wiersma
Schilderij, olieverf op schilderskarton, rechtsonder gesigneerd H. Wiersma. Midden 20e eeuw.
601. Lot zilver
Lot zilver waaronder een mandje en een asbak in de vorm van een hoed, 20e eeuw.
436. Borden, China, Chienlung periode
Vier borden, China, 18e eeuw, Chienlung periode.
440. Kop-en-schotels, China, Yongzheng/Chienlung periode
Vier kop-en-schotels, China, 18e eeuw, Yongzheng/Chienlung periode.
802. Steen, pijpenkop van rituele pijp, Bamileke, Kameroen
Stenen pijpenkop van rituele pijp, Bamileke. Midden 20e eeuw, Kameroen.
448. Famille rose kop-en-schotels, China, Yongzheng/Chienlung periode
Zes kop-en-schotels, China, 18e eeuw Yongzheng/Chienlung periode, Chinese export.
806. Hout, decoratief beeld van een groep mensen, Afrika
Houten decoratief beeld van een groep mensen. 2e helft 20e eeuw, Afrika.
807. Decoratief beeld, Afrika
Decoratief houten beeld, 2e helft 20e eeuw, Afrika.
550. Zeefdruk, Anke Slooff
Zeefdruk, Het Goudkantoor Groningen, Anke Slooff (1957-)
551. Schilderij, W. Bouwsema
Schilderij, landschap, olieverf op board, W. Bouwsema (1936). Bouwsema was lid van de Groninger kunstenaarsvereniging De Ploeg. Rechtsonder gesigneerd.
424. Bronzen vaas, Japan
Bronzen vaas met floraal decor in reliëf. Japan, circa 1900, Meiji periode.
422. Nanking dekselpot, China
Nanking dekselpot met doorlopend decor van vechtende krijgers te voet en te paard met zwaarden, schilden en vaandels. China eind 19e eeuw.
503. Schilderij
Schilderij, handelsgezelschap, olieverf op doek, anoniem. 19e eeuw.
502. Schilderij, P.P. Schiedges
Schilderij, landschap met molens, olieverf op doek. Rechtsonder gesigneerd P.P. Schiedges. Circa 1900.
500. Schilderij
Schilderij, olieverf op paneel. Landschap met koeien, rechtsonder gesigneerd. Circa 1900.
543. Schilderij, Alfred Van Neste
Schilderij, olieverf op doek, Alfred Joseph Auguste Van Neste (1874-1969). Linksonder gesigneerd. Midden 20e eeuw.
403. Borduurwerk, India
Indiaas borduurwerk met afbeeldingen van olifanten, midden 20e eeuw.
518. Schilderij, Chris de Bruijn
Schilderij, bloemenmarkt Amsterdam, olieverf op doek. Rechtsonder gesigneerd Chris de Bruijn (1901-1974).
405. Balinees houtsnijwerk
Twee Balinese houten beelden, midden 20e eeuw.
406. Zijde schilderij
Schilderij op zijde, Indiase krijgers. Midden 20e eeuw.
439. Imari borden, China, Kangxi periode
Twee Imari borden, China, begin 18e eeuw, Kangxi periode.
9725 CT Groningen