Veiling: Veiling 33 sessie 2 Kunst Schilderij, olieverf op doek

Schilderij, olieverf op doek

€ 140 - € 280

Startprijs: € 70,00

Schriftelijke biedingen zijn nog niet mogelijk voor deze veiling.

Schilderij, olieverf op doek, marouflé. Handels gezelschap. Anoniem. 19e eeuw.

Gecraqueleerd, lijst bijgewerkt.

56 x 48 cm.

Kunst