Veiling: Veiling 33 sessie 2 Kunst Schilderij, P.P. Schiedges

Schilderij, P.P. Schiedges

€ 300 - € 600

Startprijs: € 150,00

Schriftelijke biedingen zijn nog niet mogelijk voor deze veiling.

Schilderij, olieverf op doek, marouflé. Landschap met molens rechtsonder gesigneerd P.P. Schiedges. Circa 1900.

In goede staat, lijst houtwerking en gerestaureerd.

41,5 x 30,5 cm, diepte lijst 9 cm.

Kunst