Veiling: Veiling 33 sessie 2
435. Gravures, Thomas Allom
Twee ingelijste, met de hand ingekleurde, gravures uit China Illustrated by Thomas Allom. Circa 1850.
651. Zilver en divers, Lodewijk de 15e reisnécessaire doos, rond 1800
Zilver en divers, Lodewijk de 15e reisnécessaire doos, rond 1800. Uiterst zeldzaam object compleet met divers gereedschap. Gemerkt: L M (vermoedelijk Frans, eind 18e eeuw) en 'V': Nederlands, belasting teken voor 'vreemd' (lees: buitenlands zilver) zilver. Dit teken werd gebruikt van 1814 - 1831. Sluit goed.
553. Ets, Christian Wilhelm Ernst Dietrich 1761
Ets in eiken lijst (19e eeuw) van Christian Wilhelm Ernst Dietrich, gesigneerd D. 1761.
594. Schilderij
Schilderij, bloemstilleven, olieverf op board.
804. Hout, Makonde 'levensboom', Zuid-Tanzania Afrika
Houten Makonde 'levensboom', 2e helft 20e eeuw. Zuid-Tanzania Afrika.
800. Brons, Ashanti beeldjes, Ghana Afrika
Brons, een lot van zes stuks Ashanti beeldjes, 2e helft 20e eeuw. Ghana Afrika.
430. Kop-en-schotels, China, Kangxi revival
Zes Kop en schotels, China, 19e eeuw, Kangxi revival.
562. Tekening, Scheffers
Tekening, Scheffers. Tweede helft 20e eeuw.
504. Schilderij
Schilderij, drinkend kaartspelers gezelschap, olieverf op doek, anoniem. 19e eeuw.
533. Schilderij J. Ritsema
Schilderij, olieverf op doek, gesigneerd en gedateerd J. Ritsema 2009.
534. Schilderij, W. Carbin
Schilderij, olieverf op doek. Wilhelmine (Mien) Carbin-Gips (1897-1975). Links onder gesigneerd en gedateerd 1946.
517. Grafische druk, Jenny Johanna Dalenoord
Linoleumsnede "Fire in the wood". Met potlood gesigneerd en gedateerd J. Dalenoord 1952. Jenny Johanna (Jenny) Dalenoord (Cirebon, 17 juni 1918 – Soest, 25 oktober 2013) was een Nederlands illustratrice, grafisch ontwerpster en aquarelliste.
701. Poppenstoelen
Drie ballonrug poppenstoelen, eerste helft 20e eeuw.
414. Melkkan, Amsterdams bont, Kangxi periode
Melkkan, Amsterdams bont, China, Kangxi periode. Gedecoreerd Chinees porselein met bloemenmand en florale motieven, begin 18e eeuw.
431. Gravures, Thomas Allon
805. Ebbenhout, beeld van de Makonde stam, Zuid-Tanzania Afrika
Ebbenhout, beeld van de Makonde stam, Zuid-Tanzania Afrika.
589. Potloodtekening
Potloodtekening van een kind. Rechtsonder gesigneerd E. Pieters. Eerste helft 20e eeuw.
454. Borden met zilveren handvaten, China
Borden met zilveren handvaten, China, 17e en 19e eeuw. Zilver 19e eeuw.
817. Wapenschild, pijlen en speren, Masai, Kenia/Tanzania
Wapenschild, pijlen en speren, Masai, Kenia/Tanzania. Tweede helft 20e eeuw.
544. Schilderij, Abraham Hulk
Schilderij, zeilboten op zee, olieverf op paneel. Abraham Hulk (1813-1897). Linksonder gesigneerd.
438. Imari bord en schotel, China, Kangxi periode
Bord en schotel, Imari, China, begin 18e eeuw, Kangxi periode.
555. Schilderij, H.J. Neuland
Schilderij, olieverf op doek, rechtsonder gesigneerd H.J. Neuland. Hendrik-Jan Nijland (1928-2009) was succesvol in Duitsland en signeerde voor de Duitse markt met H.J. Neuland.
514. Tekening, Vivian Westerman
Tekening, Vivian Westerman New Orleans. Rechtsonder gesigneerd en gedateerd 1990.
524. Schilderij, L.P. Versteeg
Schilderij, olieverf op doek, Leonard Pieter Versteeg (1901-1993). Linksonder gesigneerd. Jaren 50/60.
439. Imari borden, China, Kangxi periode
Twee Imari borden, China, begin 18e eeuw, Kangxi periode.
9725 CT Groningen