Melkkan, Amsterdams bont, Kangxi periode

Melkkan, Amsterdams bont, China, Kangxi periode. Gedecoreerd Chinees porselein met bloemenmand en florale motieven, begin 18e eeuw.

Kavelnummer en naam Melkkan, Amsterdams bont, Kangxi periode
Veiling Veiling 33 sessie 2
Afmetingen Hoogte 14 cm en breedte 11 cm.
Conditie Grote chip, haarlijn, bakfoutjes en fritting rand.
Huidig bod€ 50
Verkoopprijs € 60
Vorig kavel Volgend kavel

9725 CT Groningen