651. Zilver en divers, Lodewijk de 15e reisnécessaire doos, rond 1800

Zilver en divers, Lodewijk de 15e reisnécessaire doos, rond 1800. Uiterst zeldzaam object compleet met divers gereedschap. Gemerkt: L M (vermoedelijk Frans, eind 18e eeuw) en 'V': Nederlands, belasting teken voor 'vreemd' (lees: buitenlands zilver) zilver. Dit teken werd gebruikt van 1814 - 1831. Sluit goed.

Kavelnummer en naam 651. Zilver en divers, Lodewijk de 15e reisnécessaire doos, rond 1800
Veiling Veiling 33 sessie 2
Afmetingen Hoogte 9.7 cm, grootste breedte 4.5 cm, grootste dikte 2.1 cm. Lengte schaar 9 cm. Totaal gewicht 90.5 gram.
Conditie In goede conditie.
Huidig bod€ 500
Verkoopprijs € 600
Vorig kavel Volgend kavel

9725 CT Groningen