Veiling: Veiling 33 sessie 2

487. Dekselpotten, China

Vier Chinese dekselpotten waarvan twee met erotische afbeeldingen.

497. Aquarel, Jan Weinand de Jonge

Karton fabriek Appingedam.

495. Aquarel, Jan Weinand de Jonge

Aquarel molen Appingedam. Uit nalatenschap van de kunstenaar, onduidelijk gesigneerd.

494. Schilderij

Schilderij, olieverf op board, Grote Markt Groningen, hotel De Doelen. Rechtsonder gesigneerd.

493. Schilderij

Schilderij, olieverf op board, Noorderhaven Groningen, rechtsonder gesigneerd.

649. Lot zilver

Diverse biedemeier lepeltjes e.d.

557. Schilderij, George Shaw

Schilderij, olieverf op doek, George Shaw (1843-915). Het schilderij toont Powdermill Bridge in Dartmoor, circa 1900. Aan de achterkant is het oorspronkelijke etiket aanwezig waarop de kunstenaar het onderwerp en locatie zijn vermeld. Linksonder gesigneerd.

820. Decoratief masker, Afrika

Decoratief houten masker met meerdere hoofden, 2e helft 20e eeuw, Afrika.

624. Goud en o.a. diamant, antieke rosé gouden broche met roosgeslepen diamanten en broche met parels

Goud en o.a. diamant. Lot van twee stuks; antieke rosé gouden broche met roosgeslepen diamanten en broche met parels, 19e eeuw en midden 20e eeuw, Nederland. A. Antieke broche in de vorm van een tak met bladeren met daarop roosgeslepen diamanten, gemerkt: Eikenblad (14k). B. Een broche met vijf cultivé parels, gemerkt: 585 (14k).

548. Tekening, Jan Bogaerts

Tekening, gemengde techniek op papier, rechtsonder gesigneerd Jan Bogaerts. Johannes Jacobus Maria (Jan) Bogaerts ('s-Hertogenbosch, 6 juli 1878 - Wassenaar, 2 november 1962) was leerling aan de Academie in Den Bosch en studeerde aan de Koninklijke Academie in Antwerpen tot 1903. Jan Bogaerts was lid van de kunstenaarsverenigingen Pulchri Studio en Sint Lucas.

569. Aquarel, Constant

Aquarel "New Babylon", Constant, 1974.

554. Schilderij

Schilderij, haven Rotterdam, olieverf op doek. Eerste helft 20e eeuw.

803. Hout, Akuaba beeld Ashanti, Ghana Afrika

Hout, Akuaba beeld Ashanti, midden 20e eeuw. Ghana Afrika. Vruchtbaarheidsbeeld, wordt gebruikt bij het volk Ashanti in Ghana Afrika.

535. Schilderij

Schilderij, volle maan, olieverf op doek. Rechtsonder gesigneerd, midden 20e eeuw.

506. Schilderij, Stanislaus Kalckreuth

Schilderij, olieverf op doek. Stanislaus Friedrich Ludwig Graf von Kalckreuth (25 december 1820, Kozmin- 25 november 1894, Munchen). Berglandschap met kerk, linksonder gesigneerd en gedateerd Kalckreuth 1858.

622. Oorbellen en ring, Pablo

Vintage 18 karaats ring en een paar oorbellen met tijgeroog en diamanten, midden 20e eeuw. Per stuk 23 x diamanten (in totaal ca. 3 x 0.4 = 1.2 ct). De ring is ongemerkt, de oorbellen zijn onduidelijk gemerkt. Alle drie gemerkt Pablo en getoetst op 18 karaat goud.

520. Grafische druk, Wassily Kandinsky

Postume druk Wassily Kandinsky, uit de jaren 60.

602. Lot miniaturen

Vijf zilveren miniaturen waaronder een haan en een riksja.

410. Famille rose gemberpot, China

Famille rose gemberpot met originele deksel, China, eerste helft 20e eeuw (republiek periode).

417. Imari theepot, China, Kangxi periode

Imari theepot, China, begin 18e eeuw, Kangxi periode.

449. Theekopjes, Japan

De "oosterse theekopjes der twaalf bloemen van het jaar", ontworpen door Kinuko Yamabe. Uitgegeven door Franklin Mint, Japan, 1981.

508. Schilderij, Jose Noja Ortega

Schilderij, portret van een clown, olieverf op doek. Jose Noja Ortega 1966, rechtsonder gesigneerd.

9725 CT Groningen