Veiling: Veiling 33 sessie 2 Kunst 559 - Schilderij, Moolhuizen

559 - Schilderij, Moolhuizen

€ 100 - € 200

Startprijs: € 50,00

Log in of registreer een account om een schriftelijk bod te plaatsen.

Schilderi, olieverf op doek, Jan Jurien Moolhuizen (1900-1982). Linksonder gesigneerd. Midden 20e eeuw.

In goede staat, beschadiging onderkant lijst.

109,5 x 64 cm.

Kunst

Log in of registreer een account om dit kavel aan uw favorieten toe te voegen.

Ook inbreng gevraagd