Veiling: Veiling 33 sessie 2 Kunst 579 - Schilderij, Jan Bakker

579 - Schilderij, Jan Bakker

€ 60 - € 120

Minimumbod: € 60,00

Log in of registreer een account om een schriftelijk bod te plaatsen.

Schilderij, olieverf op doek, Jan Bakker (1879- 1944). Rechtsonder gesigneerd, eerste helft 20e eeuw.

In goede staat.

48,5 x 58,5 cm.

Kunst

Log in of registreer een account om dit kavel aan uw favorieten toe te voegen.

Ook inbreng gevraagd