448. Famille rose kop-en-schotels, China, Yongzheng/Chienlung periode

Zes kop-en-schotels, China, 18e eeuw Yongzheng/Chienlung periode, Chinese export.

Kavelnummer en naam 448. Famille rose kop-en-schotels, China, Yongzheng/Chienlung periode
Veiling Veiling 33 sessie 2
Afmetingen Kopje hoogte 8,4 cm en diameter 7,3 cm. Schotel diameter 13,4 cm.
Conditie Een kop met restauratie, twee koppen met een haarlijn, een kop met een fritting. Twee kommen in goede conditie. Schotels met minimale frittings, zie foto's.
Huidig bod€ 400
Verkoopprijs € 1400
Vorig kavel Volgend kavel

9725 CT Groningen