Veiling: Veiling 33 sessie 2 Kunst Schilderij, olieverf op paneel

Schilderij, olieverf op paneel

€ 60 - € 120

Startprijs: € 30,00

Schriftelijke biedingen zijn nog niet mogelijk voor deze veiling.

Schilderij, olieverf op paneel. Landschap met koeien, rechtsonder gesigneerd. Circa 1900.

Schilderij gecraqueleerd en lijst beschadigd.

15 x 10 cm.

Kunst