Veiling: Veiling 33 sessie 2 Kunst Schilderij, Stanislaus Kalckreuth

Schilderij, Stanislaus Kalckreuth

€ 600 - € 1200

Startprijs: € 300,00

Schriftelijke biedingen zijn nog niet mogelijk voor deze veiling.

Schilderij, olieverf op doek, marouflé. Stanislaus Friedrich Ludwig Graf von Kalckreuth (25 december 1820, Kozmin- 25 november 1894, Munchen). Berglandschap met kerk, linksonder gesigneerd en gedateerd Kalckreuth 1858.

In redelijke staat.

70 x 47 cm.

Kunst