557. Schilderij, George Shaw

Schilderij, olieverf op doek, George Shaw (1843-915). Het schilderij toont Powdermill Bridge in Dartmoor, circa 1900. Aan de achterkant is het oorspronkelijke etiket aanwezig waarop de kunstenaar het onderwerp en locatie zijn vermeld. Linksonder gesigneerd.

Kavelnummer en naam 557. Schilderij, George Shaw
Veiling Veiling 33 sessie 2
Afmetingen 36 x 20 cm.
Conditie In goede staat, lijst beschadigingen.
Startbod€ 90
Verkoopprijs € 90
Vorig kavel Volgend kavel

9725 CT Groningen