609. Goud, parel en edelstenen, ketting met hanger en broche, Europees/ Nederlands

Goud, parel en edelstenen. Lot van twee stuks: ketting met hanger en broche, 1e helft 20e eeuw. Europees/ Nederlands. De rosé gouden hanger is uitgevoerd met twee zaadparels en vier geslepen synthetische robijnen. Gemerkt: eikenblad (14k). De rosé gouden broche is uitgevoerd met geslepen granaten (1 x manco) . Gemerkt: eikenblad (14k).

Kavelnummer en naam 609. Goud, parel en edelstenen, ketting met hanger en broche, Europees/ Nederlands
Veiling Veiling 33 sessie 2
Afmetingen Broche diameter 2,8 cm, ketting lengte 26 cm en totale gewicht 6,8 gram.
Huidig bod€ 160
Verkoopprijs € 220
Vorig kavel Volgend kavel

9725 CT Groningen