549. Schilderij, Robert Ives Browne

Schilderij, olieverf op paneel, Robert Ives Browne (1866-1959). Browne behoorde tot de Haagse impressionisten en werd samen met o.a. Tholen en Akkeringa uitgekozen om Nederland te vertegenwoordigen op de wereldtentoonstelling in San Francisco. Zijn werk wordt o.a. tentoongesteld in het Frans Hals museum.

Kavelnummer en naam 549. Schilderij, Robert Ives Browne
Veiling Veiling 33 sessie 2
Afmetingen 45,5 x 24,5 cm.
Conditie Goede/redelijke conditie, kleine beschadiging lijst en redelijk wat craquele.
Huidig bod€ 120
Vorig kavel Volgend kavel

9725 CT Groningen