408. Kop-en-schotels, China , Kangxi/Yongzheng periode

Tien schotels en zeven kopjes, Cafe au lait, seemleer, Imari en blauw wit, 18e eeuw.

Kavelnummer en naam 408. Kop-en-schotels, China , Kangxi/Yongzheng periode
Veiling Veiling 33 sessie 2

Max. hoogte 4 cm en max. diameter 11,5 cm.

Conditie Twee kopjes in goede staat, twee kopjes met frittings, een kopje frittings en een haarlijn. Twee schotels in goede staat, rest schotels frittings.
Huidig bod€ 140
Verkoopprijs € 750
Vorig kavel Volgend kavel

9725 CT Groningen