634. Goud en o.a. bloedkoraal, collier, ringen en oorbellen

Goud en o.a. bloedkoraal: Lot (vier stuks antiek) collier, twee ringen en een paar oorbellen. Rond 1900, Nederland. A. Collier van bloedkoraal kralen met gouden sierslot, gemerkt: Eikenblad 14k (1853-1905). B. Grote ring met bloedkoraal, gemerkt: Eikenblad 14k (1906- 1953). C. Kleine ring met bloedkoraal merk versleten maar getoetst op 14k goud. D. En paar oorbellen met onyx en zaadparel, gemerkt: Eikenblad 14k (1853-1905).

Kavelnummer en naam 634. Goud en o.a. bloedkoraal, collier, ringen en oorbellen
Veiling Veiling 33 sessie 2
Afmetingen Lengte ketting 31.5 cm, ringen 17.4 mm. Totaal gewicht: 24.9 gram.
Conditie In gebruikte staat. Beide bloedkoralen iets beschadigd en kleine ring heeft oude restauraties aan de binnenkant van de ring.
Huidig bod€ 200
Verkoopprijs € 220
Vorig kavel Volgend kavel

9725 CT Groningen