192. Halve maan kast
Eikenhouten halve maan kast/ bijzet tafel met roldeuren, 19e eeuw. |
Kavelnummer en naam | 192. Halve maan kast | |
Veiling | Veiling 33 sessie 1 | |
Afmetingen | Hoogte 83 cm, en breedte 71 en diepte 33 cm | |
Conditie | Kleine beschadiging rand | |
Huidig bod | € 50 | |
Verkoopprijs | € 50 | |
Eindigt over | Deze veiling is gesloten. | |
Vorig kavel | Volgend kavel |
9725 CT Groningen
9725 CT Groningen