90. Lot tin

Lot tin, gemerkt Chris van der Hoef en Haka. Eerste helft 20e eeuw.

Kavelnummer en naam 90. Lot tin
Veiling Veiling 34
Afmetingen Max. hoogte 24 cm en max. diameter 20 cm.
Conditie In gebruikte staat.
Huidig bod€ 30
Verkoopprijs € 30
Vorig kavel Volgend kavel

9725 CT Groningen