Veiling: Veiling 34

1 - Dekselvaas, Alessi

Een Alessandro Mendini dekselvaas "100% make-up", nummer 20, met decoratie van Jan Digerud. Per ontwerp een gelimiteerde serie van honderd stuks voor Alessi 1992.

Verkocht voor € 320,00

Toegepaste kunst € 5 (Minimumbod: € 5,00)

Bekijk kavel

2 - IJsmachine

Blikken Duitse ijsmachine, circa 1900.

Verkocht voor € 140,00

Antiek € 5 (Minimumbod: € 5,00)

Bekijk kavel

3 - Schalen

Twee gekleurde glazen schalen, eind 20e eeuw.

Verkocht voor € 20,00

Curiosa € 5 (Minimumbod: € 5,00)

Bekijk kavel

4 - Kommen, Petrus Regout Maastricht

Drie kommen Petrus Regout Maastricht, circa 1900.

Verkocht voor € 20,00

Bekijk kavel

5 - Kop-en-schotels, Maastricht

Verkocht voor € 10,00

Bekijk kavel

6 - Glas, Rosenthal

Glas, Crystal Papyrus, ontwerp Michael Böhm voor Rosenthal studio-linie, Duitsland. Glas geproduceerd in de jaren 70.

Verkocht voor € 50,00

Bekijk kavel

7 - Lot porselein

Verkocht voor € 10,00

Bekijk kavel

8 - Lectuurbak

Pilastro stijl lectuurbak, wit geperforeerd ijzer met zwart hengsel. Circa 1960.

Verkocht voor € 30,00

Bekijk kavel

9 - Bord en wandborden, Japan

Drie Japanse porseleinen Peranakan Nyonya straits borden, handgeschilderde bloemen en paradijsvogel. Onderzijde gemerkt, 20e eeuw.

Verkocht voor € 30,00

Aziatica € 5 (Minimumbod: € 5,00)

Bekijk kavel

10 - Schilderij

Stilleven, vaas met narcissen, olieverf op doek. Linksonder gesigneerd, eerste helft 20e eeuw.

Verkocht voor € 30,00

Kunst € 5 (Minimumbod: € 5,00)

Bekijk kavel

11 - Pendule

Art Deco eikenhouten pendule klok, circa 1920.

Verkocht voor € 30,00

Klokken € 5 (Minimumbod: € 5,00)

Bekijk kavel

12 - Tekening

Tekening van een herdershond. Linksonder gesigneerd en gedateerd 1932.

Verkocht voor € 10,00

Bekijk kavel

13 - Houten putto

Houten beeld van een honing likkende putto. Barok stijl, eerste helft 20e eeuw.

Verkocht voor € 120,00

Bekijk kavel

14 - Wandlampen

Maison Lucien Gau Paris Art Deco stijl wandlamp, circa 1980.

Verkocht voor € 140,00

Design € 5 (Minimumbod: € 5,00)

Bekijk kavel

15 - Schaal, Cristallerie de Vannes-Le-Châtel

Peervormige kristallen schaaltje met zilveren blaadje, gemerkt 835. Kristalfabriek Cristallerie de Vannes-Le-Châtel, circa 1970.

Verkocht voor € 20,00

Bekijk kavel

16 - Ets, A. Ensing

Ets "Doortje", met potlood genummerd en gesigneerd Annelies Ensing. Nummer 2/15, 1980.

Verkocht voor € 5,00

Bekijk kavel

17 - Schaal en plaquette

Verkocht voor € 5,00

Bekijk kavel

18 - Kledinghangers

Twaalf vintage skai kledinghangers met studs en zeven geplastificeerde draadhangers. Circa 1960.

Verkocht voor € 5,00

Bekijk kavel

19 - Vliegtuig en vrachtwagen

Vrachtwagen met haai en zilverkleurig vliegtuig met opwindmechanisme.

Verkocht voor € 10,00

Speelgoed € 5 (Minimumbod: € 5,00)

Bekijk kavel

20 - Chronometer, Duitsland

Chronometer van Duitse makelij, Hamburg, circa 1930.

Verkocht voor € 100,00

Bekijk kavel

21 - Kop-en-schotels

Zeven porseleinen kop-en-schotels en drie kopjes, Chinoiserie, Samson, Frankrijk. Eerste helft 20e eeuw.

Verkocht voor € 20,00

Bekijk kavel

22 - Replica potvistand

Replica van een potvistand met gravering van Napoleon.

Verkocht voor € 5,00

Bekijk kavel

23 - Icoon

Icoon "Maagd Maria van eeuwige hulp", tweede helft 20e eeuw.

Verkocht voor € 10,00

Bekijk kavel

24 - Tegels

Negen verschillende blauw-witte tegels.

Verkocht voor € 20,00

Bekijk kavel

25 - Waterkan

Ironstone China waterkan, eerste helft 20e eeuw.

Verkocht voor € 20,00

Bekijk kavel

Ook inbreng gevraagd

9725 CT Groningen