Veiling: Veiling 34

1. Dekselvaas, Alessi

Een Alessandro Mendini dekselvaas "100% make-up", nummer 20, met decoratie van Jan Digerud. Per ontwerp een gelimiteerde serie van honderd stuks voor Alessi 1992.

Prijsindicatie: € 5

2. IJsmachine

Blikken Duitse ijsmachine, circa 1900.

Prijsindicatie: € 5

3. Schalen

Twee gekleurde glazen schalen, eind 20e eeuw.

Prijsindicatie: € 5

4. Kommen, Petrus Regout Maastricht

Drie kommen Petrus Regout Maastricht, circa 1900.

Prijsindicatie: € 5

5. Kop-en-schotels, Maastricht

Prijsindicatie: € 5

6. Glas, Rosenthal

Glas, Crystal Papyrus, ontwerp Michael Böhm voor Rosenthal studio-linie, Duitsland. Glas geproduceerd in de jaren 70.

Prijsindicatie: € 5

7. Lot porselein

Prijsindicatie: € 5

8. Lectuurbak

Pilastro stijl lectuurbak, wit geperforeerd ijzer met zwart hengsel. Circa 1960.

Prijsindicatie: € 5

9. Bord en wandborden, Japan

Drie Japanse porseleinen Peranakan Nyonya straits borden, handgeschilderde bloemen en paradijsvogel. Onderzijde gemerkt, 20e eeuw.

Prijsindicatie: € 5

10. Schilderij

Stilleven, vaas met narcissen, olieverf op doek. Linksonder gesigneerd, eerste helft 20e eeuw.

Prijsindicatie: € 5

11. Pendule

Art Deco eikenhouten pendule klok, circa 1920.

Prijsindicatie: € 5

12. Tekening

Tekening van een herdershond. Linksonder gesigneerd en gedateerd 1932.

Prijsindicatie: € 5

13. Houten putto

Houten beeld van een honing likkende putto. Barok stijl, eerste helft 20e eeuw.

Prijsindicatie: € 5

14. Wandlampen

Maison Lucien Gau Paris Art Deco stijl wandlamp, circa 1980.

Prijsindicatie: € 5

15. Schaal, Cristallerie de Vannes-Le-Châtel

Peervormige kristallen schaaltje met zilveren blaadje, gemerkt 835. Kristalfabriek Cristallerie de Vannes-Le-Châtel, circa 1970.

Prijsindicatie: € 5

16. Ets, A. Ensing

Ets "Doortje", met potlood genummerd en gesigneerd Annelies Ensing. Nummer 2/15, 1980.

Prijsindicatie: € 5

17. Schaal en plaquette

Prijsindicatie: € 5

18. Kledinghangers

Twaalf vintage skai kledinghangers met studs en zeven geplastificeerde draadhangers. Circa 1960.

Prijsindicatie: € 5

19. Vliegtuig en vrachtwagen

Vrachtwagen met haai en zilverkleurig vliegtuig met opwindmechanisme.

Prijsindicatie: € 5

20. Chronometer, Duitsland

Chronometer van Duitse makelij, Hamburg, circa 1930.

Prijsindicatie: € 5

21. Kop-en-schotels

Zeven porseleinen kop-en-schotels en drie kopjes, Chinoiserie, Samson, Frankrijk. Eerste helft 20e eeuw.

Prijsindicatie: € 5

22. Replica potvistand

Replica van een potvistand met gravering van Napoleon.

Prijsindicatie: € 5

23. Icoon

Icoon "Maagd Maria van eeuwige hulp", tweede helft 20e eeuw.

Prijsindicatie: € 5

24. Tegels

Negen verschillende blauw-witte tegels.

Prijsindicatie: € 5

25. Waterkan

Ironstone China waterkan, eerste helft 20e eeuw.

Prijsindicatie: € 5

9725 CT Groningen