507. Tekening, W. Scholten

Tekening, bloemstilleven met vaas. Rechtsonder gesigneerd en gedateerd, W. Scholten 13/8 '21.

Kavelnummer en naam 507. Tekening, W. Scholten
Veiling Veiling 34
Afmetingen 24 x 41,5 cm.
Conditie Weerinwerking.
Huidig bod€ 10
Verkoopprijs € 10
Vorig kavel Volgend kavel

9725 CT Groningen