Veiling: Veiling 34
345. Zeefdruk, Han Jansen
Zeefdruk, gesigneerd Han Jansen (1931-1994).
633. Grafische druk
Grafische druk 'Sunset", rechtsonder gesigneerd.
283. Vijzels
Twee bronzen vijzels met een stamper, begin 20e eeuw.
332. Beelden
Vier replica schaalmodellen van de beroemde terracotta krijgers.
599. Kristallen vaas
Klassieke kristallen vaas met diamantslijpsel optiek.
663. Boeddha's
Twee aardewerken zandkleurige Boeddha’s, voorzien van metalen kroontjes.
1. Dekselvaas, Alessi
Een Alessandro Mendini dekselvaas "100% make-up", nummer 20, met decoratie van Jan Digerud. Per ontwerp een gelimiteerde serie van honderd stuks voor Alessi 1992.
603. Lot plate
Divers lot plate waaronder theelepels, een taartschep en een fotolijstje.
498. Beeld
Houten beeld, gemerkt Jozef Cantre. Eerste helft 20e eeuw.
159. Poster, G. Hurkmans
Originele poster "Is uw gezin u heilig? Werk dan veilig", 1939 door Gerardus Antonius Alexander Nicolaas Hurkmans (1911-1984).
170. Lot netsukes
Vier houten netsukes, gemerkt met Chinees karakter. Eind 20e eeuw.
234. Balinees houtsnijwerk
Balinees houtsnijwerk met afbeelding van Rama en Sita, tweede helft 20e eeuw.
12. Tekening
Tekening van een herdershond. Linksonder gesigneerd en gedateerd 1932.
288. Decoratief beeld, Afrika
Decoratief houten beeld, 2e helft 20e eeuw, Afrika.
339. Houtdruk, A.F. Bottema
Pendant houtdrukken van A.F. Bottema. Met potlood gesigneerd en gedateerd 2003.
27. Karaffen
Twee karaffen, een karaf plateelbakkerij Schoonhoven decor Herman Jansen.
61. Boekensteunen en asbak
Natuurstenen asbak en Art Deco boekensteunen.
569. Reclamebord Frigge's Groningen
Beschilderd houten reclamebord Frigge's Groningen.
9725 CT Groningen