Veiling: Veiling 34

345. Zeefdruk, Han Jansen

Zeefdruk, gesigneerd Han Jansen (1931-1994).

625. Lot boeken

633. Grafische druk

Grafische druk 'Sunset", rechtsonder gesigneerd.

283. Vijzels

Twee bronzen vijzels met een stamper, begin 20e eeuw.

332. Beelden

Vier replica schaalmodellen van de beroemde terracotta krijgers.

599. Kristallen vaas

Klassieke kristallen vaas met diamantslijpsel optiek.

663. Boeddha's

Twee aardewerken zandkleurige Boeddha’s, voorzien van metalen kroontjes.

1. Dekselvaas, Alessi

Een Alessandro Mendini dekselvaas "100% make-up", nummer 20, met decoratie van Jan Digerud. Per ontwerp een gelimiteerde serie van honderd stuks voor Alessi 1992.

603. Lot plate

Divers lot plate waaronder theelepels, een taartschep en een fotolijstje.

498. Beeld

Houten beeld, gemerkt Jozef Cantre. Eerste helft 20e eeuw.

159. Poster, G. Hurkmans

Originele poster "Is uw gezin u heilig? Werk dan veilig", 1939 door Gerardus Antonius Alexander Nicolaas Hurkmans (1911-1984).

170. Lot netsukes

Vier houten netsukes, gemerkt met Chinees karakter. Eind 20e eeuw.

234. Balinees houtsnijwerk

Balinees houtsnijwerk met afbeelding van Rama en Sita, tweede helft 20e eeuw.

11. Pendule

Art Deco eikenhouten pendule klok, circa 1920.

12. Tekening

Tekening van een herdershond. Linksonder gesigneerd en gedateerd 1932.

262. Kaart Leerdam

288. Decoratief beeld, Afrika

Decoratief houten beeld, 2e helft 20e eeuw, Afrika.

339. Houtdruk, A.F. Bottema

Pendant houtdrukken van A.F. Bottema. Met potlood gesigneerd en gedateerd 2003.

449. Lot curiosa

482. Kapstok

Notenhouten kapstok met messing haken.

592. Lessenaar

Houten lessenaar/schrijfkist met inhoud.

27. Karaffen

Twee karaffen, een karaf plateelbakkerij Schoonhoven decor Herman Jansen.

61. Boekensteunen en asbak

Natuurstenen asbak en Art Deco boekensteunen.

569. Reclamebord Frigge's Groningen

Beschilderd houten reclamebord Frigge's Groningen.

9725 CT Groningen