Veiling: Veiling 34

26. Barometer, J. Mössinger Groningen

Barometer J. Mössinger Groningen. Circa 1920

76. Glazen schalen

Twee rood-witte glazen sierschalen, tweede helft 20e eeuw.

232. Bijbel met zilveren slot

Antieke bijbel met zilveren slot, 1875.

322. Revolver

Revolver A. Uberti & C. Gardone V.T. Italy mod. 1851 Reb Nord Cal. 36 .

454. Lot Mobach aardewerk

Vijf gekleurde- en geglazuurde aardewerk vazen, Mobach Utrecht.

139. Aquarel

Aquarel, linksonder stempel van atelier Israels.

636. Lot servies

45. Tekening, Kees de Waal

Tekening, gemengde techniek op papier. Linksonder gesigneerd en gedateerd Kees de Waal 2000.

95. Dienblad en klokstel

Art Deco dienblad en driedelig porseleinen klokstel, circa 1925.

676. Hutkoffer

Houten bruin geschilderde hutkoffer, circa 1920.

37. Lampenvoet

Uit hout gestoken lampenvoet in de figuur van Atlas met hemelgewelf op zijn schouders, circa 1930.

279. Decoratieve beelden, Afrika

Twee decoratieve houten beelden, 2e helft 20e eeuw, Afrika.

289. Decoratieve beelden, Afrika

280. Decoratief beeld, Afrika

Decoratief stenen beeld, Afrika.

403. Pop

Pop op de rug gemerkt, eind 20e eeuw.

439. Posters, Gruner Dewag-Berlin

Vijf posters, Gruner Dewag-Berlin, Druckerei Franz Maecker, ca. 1970.

445. Lot tin

459. Zeefdrukken, Anna Reinders

Twee zeefdrukken Anna Reinders, met potlood gesigneerd en genummerd.

340. Schilderij, C. Marin

Schilderij, olieverf op doek, gesigneerd C. Marin.

341. Schilderij

598. Vaas, Val Saint Lambert

Art Deco lichtblauw persglazen vaas model Luxor, Val Saint Lambert, gemerkt Fait en Belgique.

293. Decoratieve beelden man en vrouw, Afrika

Twee decoratieve spekstenen beelden van een man en een vrouw, 2e helft 20e eeuw, Afrika.

589. Militaire veldtelefoons en basisstation

Militaire veldtelefoons en basisstation, jaren 60, Holland.

324. Display damesbeen, Setter Set

Display in de vorm van een damesbeen voor kousen van Setter Set, ca. 1960.

574. Servetringen

Zeven gekleurde bakelieten servetringen, circa 1930.

9725 CT Groningen