Veiling: Veiling 34

403. Pop

Pop op de rug gemerkt, eind 20e eeuw.

439. Posters, Gruner Dewag-Berlin

Vijf posters, Gruner Dewag-Berlin, Druckerei Franz Maecker, ca. 1970.

445. Lot tin

459. Zeefdrukken, Anna Reinders

Twee zeefdrukken Anna Reinders, met potlood gesigneerd en genummerd.

340. Schilderij, C. Marin

Schilderij, olieverf op doek, gesigneerd C. Marin.

341. Schilderij

598. Vaas, Val Saint Lambert

Art Deco lichtblauw persglazen vaas model Luxor, Val Saint Lambert, gemerkt Fait en Belgique.

293. Decoratieve beelden man en vrouw, Afrika

Twee decoratieve spekstenen beelden van een man en een vrouw, 2e helft 20e eeuw, Afrika.

589. Militaire veldtelefoons en basisstation

Militaire veldtelefoons en basisstation, jaren 60, Holland.

324. Display damesbeen, Setter Set

Display in de vorm van een damesbeen voor kousen van Setter Set, ca. 1960.

408. Reglement Stadt Groningen 1727

Reglement op het sluiten en openen der poorten en boomen der stadt Groningen, 1727.

243. Schilderij, Bootsma

Schilderij, olieverf. Rechtsonder gesigneerd en gedateerd. Bootsma '87.

527. Erotische Japanse prent

387. Schilderij

Schilderij, acryl op board. Linksonder gesigneerd M. Kadishman.

455. Schilderij

545. Handwringer

Houten Aponos handwringer, circa 1950.

355. Regulateur

Weense Regulateur Gustav Becker Werke. Eind 19e eeuw.

651. Lot curiosa

162. Lot plateel, Plateelbakkerij Gouda Holland

Lot plateel bestaande uit een asbak, schaal en twee vazen. Gouda Holland, eerste helft 20e eeuw.

654. Stoel

Witte Louis XV stijl armstoel.

655. Fauteuil

Lodewijk XVI stijl arm fauteuil.

656. Stoelen

Zes Cuba mahoniehouten eetkamerstoelen, circa 1900.

657. Clubfauteuil

Schapenleren Art Deco stijl clubfauteuil.

661. Tafel

Uitschuifbare Brabantia formica eetkamertafel, circa 1960.

569. Reclamebord Frigge's Groningen

Beschilderd houten reclamebord Frigge's Groningen.

9725 CT Groningen