Veiling: Veiling 34
321. Vaas, China
Chinese vaas met decor van acht paarden van keizer Mu Wang. Tweede helft 20e eeuw.
410. Schilderij
Schilderij, olieverf op doek. Linksonder gesigneerd, tweede helft 20e eeuw.
38. Buisframe fauteuils, Thonet
Vier Thonet buisframe fauteuils met hout op de armleuning.
140. Masker, Mexico
Handgemaakt Mayakrijger begrafenismasker van geometrisch geassembleerde halfedelstenen, Chihuahua Mexico. Circa 1960.
261. Gouache
Gouache, boerenleven. Rechtsonder gesigneerd, midden 20e eeuw.
282. Lot netsukes en snijwerk
Verzameling snijwerkjes van hout, been en tagua noot. Eind 20e eeuw.
631. Schilderij, Raamsdonk
Schilderij, bosgezicht, olieverf op board. Linksonder gesigneerd Raamsdonk.
512. Schilderij, Herman Cornelis Hokken
Schilderij, olieverf op doek, Herman Cornelis Hokken (1927-1988). Linksonder gesigneerd, midden 20e eeuw.
609. Replica slagtand
Replica van een bewerkte slagtand van een walrus.
320. Beeld, Burkina Faso
Bronzen beeld, gemerkt Derme, Burkina Faso. Tweede helft 20e eeuw.
256. Prenten, Käthe Kollwitz
Map met twaalf prenten van Käthe Kollwitz.
565. Balkonregulateur
Weense balkonregulateur met ronde wijzerplaat, eind 19e eeuw.
569. Reclamebord Frigge's Groningen
Beschilderd houten reclamebord Frigge's Groningen.
9725 CT Groningen