Veiling: Veiling 34

642. Lot servies

147. Stoel

Witte Louis XV stijl armstoel.

321. Vaas, China

Chinese vaas met decor van acht paarden van keizer Mu Wang. Tweede helft 20e eeuw.

424. Oosterse kleden

410. Schilderij

Schilderij, olieverf op doek. Linksonder gesigneerd, tweede helft 20e eeuw.

502. Pop

Pop, eerste helft 20e eeuw.

516. Spiegel

Klassieke Belgische spiegel, circa 1960.

626. Messing emmer

Messing emmer, circa 1900.

38. Buisframe fauteuils, Thonet

Vier Thonet buisframe fauteuils met hout op de armleuning.

140. Masker, Mexico

Handgemaakt Mayakrijger begrafenismasker van geometrisch geassembleerde halfedelstenen, Chihuahua Mexico. Circa 1960.

251. Grafiek

Grafiek, rechtsonder gesigneerd.

261. Gouache

Gouache, boerenleven. Rechtsonder gesigneerd, midden 20e eeuw.

282. Lot netsukes en snijwerk

Verzameling snijwerkjes van hout, been en tagua noot. Eind 20e eeuw.

349. Tapijt, Tibet

Handgeknoopt Tibetaans tapijt.

631. Schilderij, Raamsdonk

Schilderij, bosgezicht, olieverf op board. Linksonder gesigneerd Raamsdonk.

493. Prent

512. Schilderij, Herman Cornelis Hokken

Schilderij, olieverf op doek, Herman Cornelis Hokken (1927-1988). Linksonder gesigneerd, midden 20e eeuw.

609. Replica slagtand

Replica van een bewerkte slagtand van een walrus.

622. Paraplubak

Messing bewerkte paraplubak, circa 1900.

644. Lot servies

320. Beeld, Burkina Faso

Bronzen beeld, gemerkt Derme, Burkina Faso. Tweede helft 20e eeuw.

256. Prenten, Käthe Kollwitz

Map met twaalf prenten van Käthe Kollwitz.

565. Balkonregulateur

Weense balkonregulateur met ronde wijzerplaat, eind 19e eeuw.

569. Reclamebord Frigge's Groningen

Beschilderd houten reclamebord Frigge's Groningen.

9725 CT Groningen