Veiling: Veiling 34

115. Lot Oosterse tapijten

123. Vaas

Oranje gekleurde vaas.

138. Vaas

Gekleurde glazen vaas, onderkant gemerkt, eind 20e eeuw.

137. Vazen, Ravelli

Twee vazen model 17-4, Jaap Ravelli. Circa 1960.

112. Oosters tapijt

118. Beeld

Bonzen beeld van knielende vrouw.

117. Lot curiosa

125. Lampenkap, Amsterdamse school

Blauw glazen lampenkap in messing montering. Circa 1930.

166. Beelden

Drie porseleinen beelden, eerste helft 20e eeuw.

127. Beker Wilhelmina

Emaille beker ter gelegenheid van de inhuldiging Koningin Wilhelmina, 1898.

119. Speelgoed naaimachine

Speelgoed naaimachine Duitsland, circa 1900.

131. Vaas Unica, Plateelbakkerij Gouda Holland

Plateel vaas 2872 Unica Dutch Brown Gouda Holland.

136. Pendant aquarellen

Een paar Japanse aquarellen, bloemstilleven met libelle en vlinder. Circa 1920.

135. Vaas, Groninger Steenfabriek, ADCO

Gele vaas model 1025, Groninger Steenfabriek, ADCO. Gemerkt aan de onderzijde.

154. Colopal servies deel, A.D. Copier

Colopal eierdopjes met zoutvaatje op zwarte schaal, ontwerp A.D. Copier voor Glasfabriek Leerdam. Circa 1935.

174. Lot netsukes

Vijf houten netsukes, gemerkt met Chinees karakter. Eind 20e eeuw.

180. Lot houtsnijwerk

Vier houtsnijwerkjes in de vorm van netsukes, gemerkt met Chinees karakter. Eind 20e eeuw.

150. Menora

Zevenarmige smeedijzeren Joodse kandelaar.

242. Schilderij

Schilderij, Balinese man met haan, olieverf op doek. Linksonder gesigneerd, eerste helft 20e eeuw.

146. Kruiken, Amsing Groningen

Twee tinnen kruiken, tinnegieterij Berend Amsing Groningen, 19e eeuw.

151. Vaas en schaal, Plateelbakkerij Gouda Holland

Plateel vaas en schaal, Plateelbakkerij Gouda Holland

156. Vazen

Een paar porseleinen vazen met messing montering, circa 1900.

195. Lot elpees

198. Lot elpees

569. Reclamebord Frigge's Groningen

Beschilderd houten reclamebord Frigge's Groningen.

9725 CT Groningen