Veiling: Veiling 34
138. Vaas
Gekleurde glazen vaas, onderkant gemerkt, eind 20e eeuw.
137. Vazen, Ravelli
Twee vazen model 17-4, Jaap Ravelli. Circa 1960.
125. Lampenkap, Amsterdamse school
Blauw glazen lampenkap in messing montering. Circa 1930.
166. Beelden
Drie porseleinen beelden, eerste helft 20e eeuw.
127. Beker Wilhelmina
Emaille beker ter gelegenheid van de inhuldiging Koningin Wilhelmina, 1898.
119. Speelgoed naaimachine
Speelgoed naaimachine Duitsland, circa 1900.
131. Vaas Unica, Plateelbakkerij Gouda Holland
Plateel vaas 2872 Unica Dutch Brown Gouda Holland.
136. Pendant aquarellen
Een paar Japanse aquarellen, bloemstilleven met libelle en vlinder. Circa 1920.
135. Vaas, Groninger Steenfabriek, ADCO
Gele vaas model 1025, Groninger Steenfabriek, ADCO. Gemerkt aan de onderzijde.
154. Colopal servies deel, A.D. Copier
Colopal eierdopjes met zoutvaatje op zwarte schaal, ontwerp A.D. Copier voor Glasfabriek Leerdam. Circa 1935.
174. Lot netsukes
Vijf houten netsukes, gemerkt met Chinees karakter. Eind 20e eeuw.
180. Lot houtsnijwerk
Vier houtsnijwerkjes in de vorm van netsukes, gemerkt met Chinees karakter. Eind 20e eeuw.
242. Schilderij
Schilderij, Balinese man met haan, olieverf op doek. Linksonder gesigneerd, eerste helft 20e eeuw.
146. Kruiken, Amsing Groningen
Twee tinnen kruiken, tinnegieterij Berend Amsing Groningen, 19e eeuw.
151. Vaas en schaal, Plateelbakkerij Gouda Holland
Plateel vaas en schaal, Plateelbakkerij Gouda Holland
156. Vazen
Een paar porseleinen vazen met messing montering, circa 1900.
569. Reclamebord Frigge's Groningen
Beschilderd houten reclamebord Frigge's Groningen.
9725 CT Groningen