Veiling: Veiling 34
238. Lot curiosa
Lot bestaande uit een koffiemolen en twee houten tabakspotten. Begin 20e eeuw.
311. Sporttas en voetbalschoenen
Vintage BE Quick sporttas en een paar Adidas voetbalschoenen.
244. Kopperprent, J. Schoffelmeijer
Kopperprent, ontwerp door Jan Schoffelmeijer 2010.
240. Aquarel
Aquarel van een olifant en op de achterkant een tijger. Rechtsonder gesigneerd. midden 20e eeuw.
257. Pijpenstandaard
Notenhouten pijpenstandaard met messing bak, 19e eeuw.
281. Bestekset
Bestekset in originele cassette, versierd met jachtwild. Gemerkt KB Bausil, circa 1930.
315. Lot been
Lot met negen benen gebruiksvoorwerpen, begin 20e eeuw.
259. Aquarel, Jo Weijers
Aquarel, berglandschap, linksonder gesigneerd, Johanna Berendina (Jo) Weijers (1900-1992).
287. Zilveren theelepels
Twee setjes zilveren theelepels in originele doos.
305. Plaatjesalbum
Plaatjesalbum met chromolithografieën van o.a. Tresling & Co. Hof-Lith. Amsterdam.
260. Ets, Henry Wilkinson
Gekleurde droge punt ets, Henry Wilkinson (Engeland, 1921-2011), gesigneerd in plaat en met potlood gesigneerd en genummerd 89/150.
297. Mantelklok
Art Deco Engelse houten mantelklok, circa 1930.
276. Spuitfles, Mineraalwaterfabriek Groningen
Glazen spuitfles, D.B. Lugtenberg Mineraalwaterfabriek Groningen. Circa 1920.
284. Vaas, theezeef en maatbeker
Tinnen vaas Chris van der Hoef, theezeef Georg Nilsson en een tinnen maatbeker.
329. Art Deco brievenbus
Aardewerk Art Deco brievenbus, opening met opschrift brieven. Circa 1920.
376. Plaquettes
Vier koperen plaquettes met stadsgezichten van Groningen en een koperen plaquette van Sneek. Circa 1920.
390. Lamp
Tafellamp in de stijl van Christian Dell. Circa 1960.
343. Aquarel, J.A. Bakker
Aquarel, bloemstilleven. Rechtsonder gesigneerd en gedateerd, Jan Abraham Bakker(1891-1969).
333. Vlaskammen
Twee vlaskammen, houten plank met metalen pennen om vezels in een richting te strijken. Circa 1900.
435. Schilderij, Schorgers
Schilderij, stadsgezicht, olieverf op doek. Linksonder gesigneerd Schorgers 1930.
9725 CT Groningen