Veiling: Veiling 34

238. Lot curiosa

Lot bestaande uit een koffiemolen en twee houten tabakspotten. Begin 20e eeuw.

311. Sporttas en voetbalschoenen

Vintage BE Quick sporttas en een paar Adidas voetbalschoenen.

330. Vaas

Vaas Han Dynasty stijl.

244. Kopperprent, J. Schoffelmeijer

Kopperprent, ontwerp door Jan Schoffelmeijer 2010.

240. Aquarel

Aquarel van een olifant en op de achterkant een tijger. Rechtsonder gesigneerd. midden 20e eeuw.

257. Pijpenstandaard

Notenhouten pijpenstandaard met messing bak, 19e eeuw.

281. Bestekset

Bestekset in originele cassette, versierd met jachtwild. Gemerkt KB Bausil, circa 1930.

315. Lot been

Lot met negen benen gebruiksvoorwerpen, begin 20e eeuw.

259. Aquarel, Jo Weijers

Aquarel, berglandschap, linksonder gesigneerd, Johanna Berendina (Jo) Weijers (1900-1992).

287. Zilveren theelepels

Twee setjes zilveren theelepels in originele doos.

305. Plaatjesalbum

Plaatjesalbum met chromolithografieën van o.a. Tresling & Co. Hof-Lith. Amsterdam.

275. Paraplubak Paquet Pernot

260. Ets, Henry Wilkinson

Gekleurde droge punt ets, Henry Wilkinson (Engeland, 1921-2011), gesigneerd in plaat en met potlood gesigneerd en genummerd 89/150.

297. Mantelklok

Art Deco Engelse houten mantelklok, circa 1930.

298. Lot padvinder parafernalia

276. Spuitfles, Mineraalwaterfabriek Groningen

Glazen spuitfles, D.B. Lugtenberg Mineraalwaterfabriek Groningen. Circa 1920.

284. Vaas, theezeef en maatbeker

Tinnen vaas Chris van der Hoef, theezeef Georg Nilsson en een tinnen maatbeker.

329. Art Deco brievenbus

Aardewerk Art Deco brievenbus, opening met opschrift brieven. Circa 1920.

376. Plaquettes

Vier koperen plaquettes met stadsgezichten van Groningen en een koperen plaquette van Sneek. Circa 1920.

390. Lamp

Tafellamp in de stijl van Christian Dell. Circa 1960.

343. Aquarel, J.A. Bakker

Aquarel, bloemstilleven. Rechtsonder gesigneerd en gedateerd, Jan Abraham Bakker(1891-1969).

333. Vlaskammen

Twee vlaskammen, houten plank met metalen pennen om vezels in een richting te strijken. Circa 1900.

435. Schilderij, Schorgers

Schilderij, stadsgezicht, olieverf op doek. Linksonder gesigneerd Schorgers 1930.

400. Mantelklok

Porseleinen mantelklok, circa 1920.

9725 CT Groningen