Veiling: Veiling 34
263. Lot kamelenzakken
Drie kamelenzakken waarvan twee vermaakt tot kussen.
292. Plaquette
Gegoten plaquette met een afbeelding van een romantisch tafereel in hoog reliëf. Eerste helft 20e eeuw.
178. Vaas, John Wilkinson
“De tuinvlinder vaas”, fijn porselein en handgedecoreerd met 24 karaats goud, Franklin Porcelain 1981.
187. Lot netsukes
Drie benen netsukes, gemerkt met Chinees karakter. Eind 20e eeuw.
619. Paraplubak
Messing cilindervormige paraplubak, circa 1920.
185. Lot netsukes
Vijf houten netsukes, gemerkt met Chinees karakter. Eind 20e eeuw.
181. Salamanders
Twee uit tagua noot gesneden salamanders, eind 20e eeuw.
203. Lot speelgoed dieren
Zeven verschillende speelgoed dieren, eerste helft 20e eeuw.
239. Krijttekening
Krijttekening vrouw, linksonder gesigneerd en gedateerd.
237. Keramisch beeld, Lidwien Rouweler
Modern keramisch beeld, gesigneerd Lidwien (Rouweler).
250. Grafische druk, Coen Pausma
Grafische druk, rechtsonder gesigneerd en genummerd.
255. Sculptuur
Sculptuur van twee metalen vissen in de stijl van Curtis Jere, circa 1970.
219. Vaas, Groninger Steenfabriek, ADCO
Zwarte vaas model 1014, Groninger Steenfabriek, ADCO, gemerkt aan de onderzijde.
265. Lot singels
Lot singels van o.a. Sandy Shaw, Dee Dee Sharp, Helen Shapiro en The Shangri-las.
269. Lot singels
Lot singels van o.a. Clyde McPhatter, Bobby Darin, Paul Clayton, Patti Jerome, Bobby Vee en Johnny Burnette.
596. Art Deco serveerschaal
Amberkleuring persglazen serveerschaal, jaren 30.
213. Lot zilver
Lot zilver bestaande uit wee suikerlepels, negen theelepels en twaalf borrellepels.
236. Portfolio Gemeente Groningen
Leren portfolio met opdruk Gemeente Groningen, circa 1920.
588. Bloempot en vide-poche, Wedgwood Jasperware
Lichtblauwe Wedgwood Jasperware bloempot, cache-pot met klassieke afbeeldingen en guirlandes. Vide-poche Wedgwood in olijfgroene Jasperware.
569. Reclamebord Frigge's Groningen
Beschilderd houten reclamebord Frigge's Groningen.
9725 CT Groningen