Veiling: Veiling 34

263. Lot kamelenzakken

Drie kamelenzakken waarvan twee vermaakt tot kussen.

292. Plaquette

Gegoten plaquette met een afbeelding van een romantisch tafereel in hoog reliëf. Eerste helft 20e eeuw.

178. Vaas, John Wilkinson

“De tuinvlinder vaas”, fijn porselein en handgedecoreerd met 24 karaats goud, Franklin Porcelain 1981.

187. Lot netsukes

Drie benen netsukes, gemerkt met Chinees karakter. Eind 20e eeuw.

619. Paraplubak

Messing cilindervormige paraplubak, circa 1920.

185. Lot netsukes

Vijf houten netsukes, gemerkt met Chinees karakter. Eind 20e eeuw.

181. Salamanders

Twee uit tagua noot gesneden salamanders, eind 20e eeuw.

203. Lot speelgoed dieren

Zeven verschillende speelgoed dieren, eerste helft 20e eeuw.

222. Lot plate

239. Krijttekening

Krijttekening vrouw, linksonder gesigneerd en gedateerd.

237. Keramisch beeld, Lidwien Rouweler

Modern keramisch beeld, gesigneerd Lidwien (Rouweler).

247. Schilderij

Schilderij, olieverf op hout.

250. Grafische druk, Coen Pausma

Grafische druk, rechtsonder gesigneerd en genummerd.

255. Sculptuur

Sculptuur van twee metalen vissen in de stijl van Curtis Jere, circa 1970.

219. Vaas, Groninger Steenfabriek, ADCO

Zwarte vaas model 1014, Groninger Steenfabriek, ADCO, gemerkt aan de onderzijde.

265. Lot singels

Lot singels van o.a. Sandy Shaw, Dee Dee Sharp, Helen Shapiro en The Shangri-las.

269. Lot singels

Lot singels van o.a. Clyde McPhatter, Bobby Darin, Paul Clayton, Patti Jerome, Bobby Vee en Johnny Burnette.

596. Art Deco serveerschaal

Amberkleuring persglazen serveerschaal, jaren 30.

213. Lot zilver

Lot zilver bestaande uit wee suikerlepels, negen theelepels en twaalf borrellepels.

210. Lot curiosa

236. Portfolio Gemeente Groningen

Leren portfolio met opdruk Gemeente Groningen, circa 1920.

201. Vazen, Alessi

Drie roestvrijstalen vazen Alessie.

223. Lot plate

588. Bloempot en vide-poche, Wedgwood Jasperware

Lichtblauwe Wedgwood Jasperware bloempot, cache-pot met klassieke afbeeldingen en guirlandes. Vide-poche Wedgwood in olijfgroene Jasperware.

569. Reclamebord Frigge's Groningen

Beschilderd houten reclamebord Frigge's Groningen.

9725 CT Groningen