Veiling: Veiling 34

558. Kaptafel

Mahoniehouten kaptafel, spiegel met messing draaipunt.

582. Messing vaas, Daalderop

Geelkoperen vaas, Amsterdamse School stijl, Daalderop Tiel. Gemerkt Daalderop KMD Made In Holland. jaren 30.

552. Kinderstoel

Vintage kinderstoel, Japans design, jaren 60.

681. Tapijt

679. Tapijt

607. Bajonet

Bajonet, circa 1920.

361. Bidkleed

397. Pop met wandelwagen

Pop met houten wandelwagen, circa 1920.

383. Vruchtbaarheidsbeeld, Gabon

Houten vruchtbaarheidsbeeld, Fang Gabon. Tweede helft 20e eeuw.

377. Lot natuursteen

Lot natuurstenen objecten bestaande uit een vogelbadje en vier eieren.

373. Vulpennen

Drie vulpennen van de merken Ericum point Germany, Waterman en Pelicano.

507. Tekening, W. Scholten

Tekening, bloemstilleven met vaas. Rechtsonder gesigneerd en gedateerd, W. Scholten 13/8 '21.

342. Schilderij, G.J. Kloos

Schilderij, olieverf op doek, linksonder gesigneerd G.J Kloos 1948.

610. Boeksimulanten

Twee houten kistjes in de vorm van een boeksimulant.

318. Beeld, Geert Kunen

Beeld van een jongen, uit klei geboetseerd daarna gebakken en afgewerkt met een groenkleurige bronslaag. Geert Kunen, eind 20e eeuw.

189. Lot netsukes

Vier houten netsukes, gemerkt met Chinees Karakter. Eind 20e eeuw.

155. Aquarel

Aquarel, rechtsonder gesigneerd.

116. Lot persglas

Lot Marmorite persglas, vierkant schaaltje aan de onderkant gemerkt De Lindeboom, ontwerp A.D. Copier Glasfabriek Leerdam 1932.

113. Oosters tapijt

89. Lot bakeliet

Lot verschillende bakelieten gebruiksvoorwerpen, circa 1960.

86. Lot tin en koper

72. Ingelijst borduurwerk

10. Schilderij

Stilleven, vaas met narcissen, olieverf op doek. Linksonder gesigneerd, eerste helft 20e eeuw.

581. Bloempot, Daalderop

Daalderop, Tiel. Amsterdamse School stijl Cache-pot, messing bloempot, gemerkt KMD Daalderop Made in Holland. Staat vermeld in de catalogus van Daalderop uit 1929 onder nummer 50 11 177.

569. Reclamebord Frigge's Groningen

Beschilderd houten reclamebord Frigge's Groningen.

9725 CT Groningen