Veiling: Veiling 34
104. Wandborden
Twee wandborden met oud Hollandse wijsheden, in de stijl van Willem Brouwer. Midden 20e eeuw.
612. Paraplubak
Messing bewerkte cilinder vormige paraplubak, circa 1900.
674. Spiegel
Spiegel met facet geslepen glas in houten, goudkleurige lijst met florale bewerkingen. Tweede helft 20e eeuw.
668. Theekast
Wit geschilderde theekastje met afneembaar dienblad.
597. Art Deco schaal
Heldergroene persglazen schaal, jaren 30.
559. Vitrinekast
Madura vitrinekast met een deur en gesneden verguld houten bloemmotieven. Circa 1950.
567. Reddingsboei
Originele oude reddingsboei van binnenvaartschip Mettiena uit Groningen, circa 1930.
621. Paraplubak
Messing conisch gevormde bewerkte paraplubak, circa 1920.
216. Lot zilver
Lot zilver bestaande uit een bonbonschaaltje , servetring, zes theelepels en twee mosterdlepeltjes.
167. Boeddha
Beschilderde porseleinen Boeddha met vijf kinderen.
569. Reclamebord Frigge's Groningen
Beschilderd houten reclamebord Frigge's Groningen.
9725 CT Groningen