Veiling: Veiling 34

234. Balinees houtsnijwerk

Balinees houtsnijwerk met afbeelding van Rama en Sita, tweede helft 20e eeuw.

11. Pendule

Art Deco eikenhouten pendule klok, circa 1920.

12. Tekening

Tekening van een herdershond. Linksonder gesigneerd en gedateerd 1932.

262. Kaart Leerdam

288. Decoratief beeld, Afrika

Decoratief houten beeld, 2e helft 20e eeuw, Afrika.

339. Houtdruk, A.F. Bottema

Pendant houtdrukken van A.F. Bottema. Met potlood gesigneerd en gedateerd 2003.

433. Militaire verrekijker

Verrekijker Carl Zeiss Jena 10 X 50, markering "Dienstglas 10 x 50 29341 rln+", in zwart lederen koffer met transportriem. Gedateerd 1941 en adelaar van Waffenamt.

449. Lot curiosa

482. Kapstok

Notenhouten kapstok met messing haken.

592. Lessenaar

Houten lessenaar/schrijfkist met inhoud.

27. Karaffen

Twee karaffen, een karaf plateelbakkerij Schoonhoven decor Herman Jansen.

61. Boekensteunen en asbak

Natuurstenen asbak en Art Deco boekensteunen.

65. Aquarellen

Twee aquarellen met Indonesische landschappen, midden 20e eeuw.

82. Poster

104. Wandborden

Twee wandborden met oud Hollandse wijsheden, in de stijl van Willem Brouwer. Midden 20e eeuw.

612. Paraplubak

Messing bewerkte cilinder vormige paraplubak, circa 1900.

614. Lamp

Messinglamp met glas-in-lood kap.

674. Spiegel

Spiegel met facet geslepen glas in houten, goudkleurige lijst met florale bewerkingen. Tweede helft 20e eeuw.

668. Theekast

Wit geschilderde theekastje met afneembaar dienblad.

615. Helmkit

Koperen helmkit, circa 1900.

597. Art Deco schaal

Heldergroene persglazen schaal, jaren 30.

575. Wandlampen

Een paar Louis XVI stijl wandlampen, circa 1950.

618. Presse-papiers

559. Vitrinekast

Madura vitrinekast met een deur en gesneden verguld houten bloemmotieven. Circa 1950.

574. Servetringen

Zeven gekleurde bakelieten servetringen, circa 1930.

9725 CT Groningen