Veiling: Veiling 34

82. Poster

104. Wandborden

Twee wandborden met oud Hollandse wijsheden, in de stijl van Willem Brouwer. Midden 20e eeuw.

612. Paraplubak

Messing bewerkte cilinder vormige paraplubak, circa 1900.

614. Lamp

Messinglamp met glas-in-lood kap.

674. Spiegel

Spiegel met facet geslepen glas in houten, goudkleurige lijst met florale bewerkingen. Tweede helft 20e eeuw.

668. Theekast

Wit geschilderde theekastje met afneembaar dienblad.

615. Helmkit

Koperen helmkit, circa 1900.

597. Art Deco schaal

Heldergroene persglazen schaal, jaren 30.

618. Presse-papiers

559. Vitrinekast

Madura vitrinekast met een deur en gesneden verguld houten bloemmotieven. Circa 1950.

542. Satsuma vaasjes

Zestien miniatuur Satsuma vaasjes.

399. Vaas

Chinese aardewerk vaas.

567. Reddingsboei

Originele oude reddingsboei van binnenvaartschip Mettiena uit Groningen, circa 1930.

621. Paraplubak

Messing conisch gevormde bewerkte paraplubak, circa 1920.

225. Maskers

Twee Aziatische maskers, 20e eeuw.

216. Lot zilver

Lot zilver bestaande uit een bonbonschaaltje , servetring, zes theelepels en twee mosterdlepeltjes.

167. Boeddha

Beschilderde porseleinen Boeddha met vijf kinderen.

627. Prullenbak

Drie beschilderde prullenbakken.

639. Lot servies

632. Borduurwerk

630. Lamp

640. Lot kinderservies

638. Broodtrommels

569. Reclamebord Frigge's Groningen

Beschilderd houten reclamebord Frigge's Groningen.

9725 CT Groningen