Veiling: Veiling 34

72. Ingelijst borduurwerk

10. Schilderij

Stilleven, vaas met narcissen, olieverf op doek. Linksonder gesigneerd, eerste helft 20e eeuw.

581. Bloempot, Daalderop

Daalderop, Tiel. Amsterdamse School stijl Cache-pot, messing bloempot, gemerkt KMD Daalderop Made in Holland. Staat vermeld in de catalogus van Daalderop uit 1929 onder nummer 50 11 177.

19. Vliegtuig en vrachtwagen

Vrachtwagen met haai en zilverkleurig vliegtuig met opwindmechanisme.

611. Glazen trompet

635. Lot servies

645. Lot servies

325. Polystone beelden

Twee polystone beelden van een man en een vrouw, afgewerkt met een dun laagje brons.

404. Bronzen beeld, Burkina Faso

Bronzen beeld muziekkant, Burkina Faso. Tweede helft 20e eeuw.

664. Lot tin

669. Leren bank

Leren cognackleurige Chesterfield stijl tweezitsbank.

677. Hutkoffer

Hutkoffer met houten beschermbanden en messing beslag. Circa 1920.

230. Buste vrouw

Albasten buste van een jonge vrouw op marmeren voet, begin 20e eeuw.

68. Vaas

90. Lot tin

Lot tin, gemerkt Chris van der Hoef en Haka. Eerste helft 20e eeuw.

57. Lot kommen

106. Draaistoelen

102. Pendule

Eikenhouten Art Deco/Amsterdamse school penduleklok met bronzen wijzerplaat, circa 1920.

129. Wandbord

132. Vaas, Plateelbakkerij Gouda Holland

Plateel vaas Gouda Holland, circa 1930.

144. Schaal, Plateelbakkerij Schoonhoven Holland

Plateel schaal decor Kaviska, Plateelbakkerij Schoonhoven Holland. ca. 1935

204. Plaquette

Chinese bronzen plaquette met afbeelding van een draak in hoog reliëf. Eerste helft 20e eeuw.

211. Houten dekseldoos

Beschilderde Indiase houten dekseldoos, 20e eeuw.

206. Lot netsukes

Acht houten netsukes, gemerkt met Chinees karakter. Eind 20e eeuw.

574. Servetringen

Zeven gekleurde bakelieten servetringen, circa 1930.

9725 CT Groningen