Veiling: Veiling 34
325. Polystone beelden
Twee polystone beelden van een man en een vrouw, afgewerkt met een dun laagje brons.
404. Bronzen beeld, Burkina Faso
Bronzen beeld muziekkant, Burkina Faso. Tweede helft 20e eeuw.
669. Leren bank
Leren cognackleurige Chesterfield stijl tweezitsbank.
677. Hutkoffer
Hutkoffer met houten beschermbanden en messing beslag. Circa 1920.
230. Buste vrouw
Albasten buste van een jonge vrouw op marmeren voet, begin 20e eeuw.
175. Nestukes
Twee houten netsukes, in de vorm van een vogel en een muis, gemerkt met Chinees karakter. Eind 20e eeuw.
90. Lot tin
Lot tin, gemerkt Chris van der Hoef en Haka. Eerste helft 20e eeuw.
102. Pendule
Eikenhouten Art Deco/Amsterdamse school penduleklok met bronzen wijzerplaat, circa 1920.
132. Vaas, Plateelbakkerij Gouda Holland
Plateel vaas Gouda Holland, circa 1930.
144. Schaal, Plateelbakkerij Schoonhoven Holland
Plateel schaal decor Kaviska, Plateelbakkerij Schoonhoven Holland. ca. 1935
204. Plaquette
Chinese bronzen plaquette met afbeelding van een draak in hoog reliëf. Eerste helft 20e eeuw.
211. Houten dekseldoos
Beschilderde Indiase houten dekseldoos, 20e eeuw.
206. Lot netsukes
Acht houten netsukes, gemerkt met Chinees karakter. Eind 20e eeuw.
173. Netsukes
Twee groene stenen netsukes, in de vorm van twee kikkers en inktvis, gemerkt met Chinees karakter. Eind 20e eeuw.
177. Lot Alessi
Lot Alessi bestaande uit een citruspers en twee sauskommen.
569. Reclamebord Frigge's Groningen
Beschilderd houten reclamebord Frigge's Groningen.
9725 CT Groningen