Veiling: Veiling 34

611. Glazen trompet

635. Lot servies

645. Lot servies

325. Polystone beelden

Twee polystone beelden van een man en een vrouw, afgewerkt met een dun laagje brons.

404. Bronzen beeld, Burkina Faso

Bronzen beeld muziekkant, Burkina Faso. Tweede helft 20e eeuw.

669. Leren bank

Leren cognackleurige Chesterfield stijl tweezitsbank.

677. Hutkoffer

Hutkoffer met houten beschermbanden en messing beslag. Circa 1920.

624. Lot dia apparatuur

230. Buste vrouw

Albasten buste van een jonge vrouw op marmeren voet, begin 20e eeuw.

175. Nestukes

Twee houten netsukes, in de vorm van een vogel en een muis, gemerkt met Chinees karakter. Eind 20e eeuw.

68. Vaas

90. Lot tin

Lot tin, gemerkt Chris van der Hoef en Haka. Eerste helft 20e eeuw.

57. Lot kommen

106. Draaistoelen

102. Pendule

Eikenhouten Art Deco/Amsterdamse school penduleklok met bronzen wijzerplaat, circa 1920.

129. Wandbord

132. Vaas, Plateelbakkerij Gouda Holland

Plateel vaas Gouda Holland, circa 1930.

144. Schaal, Plateelbakkerij Schoonhoven Holland

Plateel schaal decor Kaviska, Plateelbakkerij Schoonhoven Holland. ca. 1935

204. Plaquette

Chinese bronzen plaquette met afbeelding van een draak in hoog reliëf. Eerste helft 20e eeuw.

211. Houten dekseldoos

Beschilderde Indiase houten dekseldoos, 20e eeuw.

206. Lot netsukes

Acht houten netsukes, gemerkt met Chinees karakter. Eind 20e eeuw.

171. Lot netsukes

Vijf houten netsukes, eind 20e eeuw.

173. Netsukes

Twee groene stenen netsukes, in de vorm van twee kikkers en inktvis, gemerkt met Chinees karakter. Eind 20e eeuw.

177. Lot Alessi

Lot Alessi bestaande uit een citruspers en twee sauskommen.

569. Reclamebord Frigge's Groningen

Beschilderd houten reclamebord Frigge's Groningen.

9725 CT Groningen