Veiling: Veiling 34

142. Schilderij

Schilderij, boerderij bij volle maan, olieverf op paneel. Rechtsonder gesigneerd met monogram WR. Toegeschreven aan Willem Roelofs, eind 19e eeuw.

7. Lot porselein

670. Glazen vitrinekast

666. Leren bank

Leren cognackleurige Chesterfield stijl tweezitsbank.

9725 CT Groningen