Veiling: Veiling 34

574. Servetringen

Zeven gekleurde bakelieten servetringen, circa 1930.

563. Arts & Crafts kastje, Engeland

Engels Arts & Crafts kastje in lichte eiken met bewerkt messing beslag en houtsnijwerk.

590. Messing bloempot, Daalderop

Geelkoperen cache-pot op pootjes van Daalderop Tiel. Staat vermeld in de catalogus van Daalderop uit 1929 onder nummer 50 11 99, gemerkt Daalderop KMD.

37. Lampenvoet

Uit hout gestoken lampenvoet in de figuur van Atlas met hemelgewelf op zijn schouders, circa 1930.

9725 CT Groningen