Veiling: Veiling 34

7. Lot porselein

670. Glazen vitrinekast

666. Leren bank

Leren cognackleurige Chesterfield stijl tweezitsbank.

585. Schenkkan, WMF

Messing WMF (Württembergische Metallwarenfabrik) schenkkan, gedecoreerd met geciseleerd botanisch motief met vlinder. Onderzijde gemerkt WMFM, Duitsland, omstreeks 1900.

616. Paraplubak, Daalderop

Messing bewerkte cilindervormige paraplubak KMD Daalderop Tiel. Staat vermeld in de catalogus van Daalderop uit 1929 onder nummer 49 51 8

664. Lot tin

549. Piëdestal

Art Deco stijl piëdestal, licht olijfgroene kleur.

47. Houten schaakspel

Schaakspel met houten Staunton-schaakstukken in houten kist.

207. Ketting

Ketting met kralen van onder andere bergkristal en benen Boeddha's.

317. Ets, Willem Maris

Ets, Willem Maris (Den Haag, 1844 - 1910). Linksonder gesigneerd met potlood en rechtsonder genummerd 8/15 en in de etsplaat gesigneerd.

665. Hangvitrinekast

369. Schalen, Société Céramique Maestricht

Set van vijf verschillende grote schalen, Société Céramique Maestricht, decor Timor. Begin 20e eeuw.

396. Vulpennen en kroontjespennen

Zes verschillende vulpennen en twee kroontjespennen.

497. Beeld

Bronzen beeld op marmerensokkel, tweede helft 20e eeuw.

481. Schoolplaat

Schoolplaat "De Romeinen in ons land", uitgave J.B. Wolters.

191. Snijwerk dierfiguren

Twee uit tagua noot gesneden dierfiguren in de vorm van een netsuke, gemerkt met Chinees karakter. Eind 20e eeuw

653. Salontafel

576. Meidenpop

Grote meidenpop op standaard, 20e eeuw.

641. Stoelen

Vier notenhouten Louis Philippe stoelen met rode bekleding. Eind 19e eeuw.

429. Stoelen, ontwerp Svante Schöblom voor Overman

8. Lectuurbak

Pilastro stijl lectuurbak, wit geperforeerd ijzer met zwart hengsel. Circa 1960.

42. Verzilverde serveerschaal

241. Lot curiosa

158. Lot bestek

192. Lot curiosa

9725 CT Groningen