Veiling: Veiling 34

518. Lot Makkum aardewerk

Lot Makkum aardewerk bestaande uit een dekselpot, plooischotel en theepot zonder deksel.

522. Theepot met theelichthouder

Theepot met theelichthouder, Delft Hollands Handwerk.

554. Spinnewiel

Spinnewiel z.g. schippertje, verticaal vleugelspinnewiel met bewegende vleugelspil. Circa 1890.

680. Tapijt

570. Spiegel Amsterdamse school

Spiegel in Amsterdamse school stijl, gehamerd koper. Toegeschreven aan Conrad Fehn, Haarlem. Niet gemerkt. Jaren 30.

586. Paraplubak, Daalderop

Messing paraplubak, Daalderop KMD Tiel. Staat vermeld in de catalogus van Daalderop uit 1929 onder nummer 49 51 6.

Voorzien van Daalderop merk onderzijde.

577. Messing bloempot, Daalderop

Daalderop Tiel cache-pot op pootjes, geelkoper bloempot in jaren 30 stijl. Staat vermeld in de catalogus van Daalderop uit 1929 onder nummer 50 11 212. Gemerkt.

539. Prent

540. Huldeblijk Koningin Wilhelmina

Huldeblijk Koningin Wilhelmina. Aangeboden door den Bijzonderen Vrijwilligen Landstorm op 6 September 1923 te Amsterdam.
Ontwerper Gebroeders Grevenstuk, Amsterdam. 1923.

550. Thonet kinderstoel

Thonet kinderstoel met palmmotief rugleuning.
Voorzien van brandmerk en originele papieren label.
Modelnummer 221, omstreeks 1920.

553. Kinderstoel

Vintage kinderstoel, Japans design, jaren 60.

561. Haardscherm

Messing bewerkt haardscherm, circa 1920.

551. Pianokruk

Licht eiken pianokruk met gietijzeren verstelbaar schroefmechanisme en velours zitting. Jaren 30.

555. Paspop, Italië

Donkergroene verstelbare paspop, herenmodel op chromen driepoot, van Italiaanse makelij.

566. Butlerspiegel, Engeland

Grote Engelse butlerspiegel met bol glas (convex spiegel), goudkleurig met zwarte binnenrand, eerste helft 20e eeuw.

591. Emaille gieter

583. Bloempot

Messing bloempot met gestileerd floraal motief, circa 1920.

593. Foto Rechtbank Groningen

Foto van de Rechtbank Groningen, oude locatie. Oude Boteringestraat 36. Met Vrouwe Justitia die tegenwoordig in de Rechtbank Gyotplein staat.

584. Staande asbak, Daalderop

Daalderop staande asbak, in Amsterdamse School stijl. Staat vermeld in de Catalogus van Daalderop uit 1929 onder nummer 51 26 17.

580. Dressoir

Madura dressoir met drie lades en gesneden verguld houten bloemmotieven. Circa 1950.

678. Leolux bank

Leren Leolux vierzitsbank.

152. Beeld vrouw

Beeld speksteen, gemerkt met initialen.

2. IJsmachine

Blikken Duitse ijsmachine, circa 1900.

142. Schilderij

Schilderij, boerderij bij volle maan, olieverf op paneel. Rechtsonder gesigneerd met monogram WR, eind 19e eeuw.

9725 CT Groningen