Veiling: Veiling 34
518. Lot Makkum aardewerk
Lot Makkum aardewerk bestaande uit een dekselpot, plooischotel en theepot zonder deksel.
522. Theepot met theelichthouder
Theepot met theelichthouder, Delft Hollands Handwerk.
554. Spinnewiel
Spinnewiel z.g. schippertje, verticaal vleugelspinnewiel met bewegende vleugelspil. Circa 1890.
570. Spiegel Amsterdamse school
Spiegel in Amsterdamse school stijl, gehamerd koper. Toegeschreven aan Conrad Fehn, Haarlem. Niet gemerkt. Jaren 30.
586. Paraplubak, Daalderop
Messing paraplubak, Daalderop KMD Tiel. Staat vermeld in de catalogus van Daalderop uit 1929 onder nummer 49 51 6.
Voorzien van Daalderop merk onderzijde.
577. Messing bloempot, Daalderop
Daalderop Tiel cache-pot op pootjes, geelkoper bloempot in jaren 30 stijl. Staat vermeld in de catalogus van Daalderop uit 1929 onder nummer 50 11 212. Gemerkt.
540. Huldeblijk Koningin Wilhelmina
Huldeblijk Koningin Wilhelmina. Aangeboden door den Bijzonderen Vrijwilligen Landstorm op 6 September 1923 te Amsterdam.
Ontwerper Gebroeders Grevenstuk, Amsterdam. 1923.
550. Thonet kinderstoel
Thonet kinderstoel met palmmotief rugleuning.
Voorzien van brandmerk en originele papieren label.
Modelnummer 221, omstreeks 1920.
553. Kinderstoel
Vintage kinderstoel, Japans design, jaren 60.
551. Pianokruk
Licht eiken pianokruk met gietijzeren verstelbaar schroefmechanisme en velours zitting. Jaren 30.
555. Paspop, Italië
Donkergroene verstelbare paspop, herenmodel op chromen driepoot, van Italiaanse makelij.
566. Butlerspiegel, Engeland
Grote Engelse butlerspiegel met bol glas (convex spiegel), goudkleurig met zwarte binnenrand, eerste helft 20e eeuw.
583. Bloempot
Messing bloempot met gestileerd floraal motief, circa 1920.
593. Foto Rechtbank Groningen
Foto van de Rechtbank Groningen, oude locatie. Oude Boteringestraat 36. Met Vrouwe Justitia die tegenwoordig in de Rechtbank Gyotplein staat.
584. Staande asbak, Daalderop
Daalderop staande asbak, in Amsterdamse School stijl. Staat vermeld in de Catalogus van Daalderop uit 1929 onder nummer 51 26 17.
580. Dressoir
Madura dressoir met drie lades en gesneden verguld houten bloemmotieven. Circa 1950.
142. Schilderij
Schilderij, boerderij bij volle maan, olieverf op paneel. Rechtsonder gesigneerd met monogram WR, eind 19e eeuw.
9725 CT Groningen