Veiling: Veiling 34
235. Tafelklok
Eikenhouten Pfeilkreuz tafelklok met half volle pilaren en koperen monteringen, circa 1920.
299. Zilveren theelepels
Set van tien zilveren theelepels met parelrand.
323. Lot beelden
Lot porseleinen beelden waaronder een Hummeltje, twee vogels en een tafelbel.
274. Maatbekers
Set van vier verschillende Hollandse ijzeren maatbekers, 19e eeuw.
295. Lot stripboeken
Lot met negentien verschillende stripboeken waaronder Spiderman, Korak, Thor en Ghost Rider.
258. Zeefdruk, Cornelis Brandenburg
Zeefdruk, Zuiderkerk Amsterdam, Épreuve d’Artiste. Cornelis Brandenburg (1884 - 1954).
277. Zeilboot
Tirot beukenhouten speelgoed zeilboot, geschikt om mee te varen, circa 1970.
372. Vaas, Groninger Steenfabriek, ADCO
Aardewerk vaas model 1003, Groninger Steenfabriek, ADCO, midden 20e eeuw.
331. Schaal, A.D. Copier
Groene tincraquele schaal A.D. Copier Glasfabriek Leerdam.
338. Schilderij
Chinees schilderij op zijde, ingelijst achter glas. Tweede helft 20e eeuw.
9725 CT Groningen