Veiling: Veiling 34

62. Lot bakeliet

Lot verschillende bakelieten gebruiksvoorwerpen, midden 20e eeuw.

96. Potloodtekening

Twee ingelijste potloodtekeningen, toegeschreven aan Diana van den Berg (1923-1997).

100. Schilderij, H. Makkink

Schilderij, korenschoven op het land, olieverf op doek. Rechtsonder gesigneerd en gedateerd H. Makkink 1948.

97. Potloodtekening

Twee ingelijste potloodtekeningen toegeschreven aan Diana van den Berg (1923-1997).

108. Kroonluchter

Bronzen achtarmige kroonluchter, midden 20e eeuw.

157. Tafellamp

Groene metalen lammellen voet met witte plastic kap. Circa 1970.

105. Fotolijstjes

Vier fotolijstjes, eerste helft 20e eeuw.

161. Schilderij op zijde

Schilderij op zijde, Indiaas tafereel van de blauwe god Krishna.

164. Schalen

Drie bewerkte kristallen schalen, midden 20e eeuw.

126. Cloisonné vaas, Japan

Japanse cloisonné vaas, Meiji periode.

124. Bord, Royal Goedewagen Holland

Bord proeven van kunst "Eva??" door Rick Lelieveld, Royal Goedewagen Holland.

114. Deventer Tapijt

128. Vazen, Mobach

Twee aardewerk vazen Mobach Utrecht, circa 1960.

130. Pendule

Art Deco eikenhouten penduleklok.

121. Glazen paddenstoelen

Twee glazen paddenstoelen, een gemerkt Phoenician Malta Glass. Circa 1960.

120. Vaas, ontwerp Tapio Wirkkala voor Rosenthal

Porseleinen vaas in de vorm van een papieren zak door Tapio Wirkkala voor Rosenthal, Finland. Circa 1970.

134. Snack set, Huizen

Snack set van Potterie de Driehoek Huizen.

111. Industriële hanglamp

190. Lot curiosa

169. Lot draadglas

Lot draadglas bestaande uit twee koekjespotten, een suikerpot en melkkan. Circa 1900.

208. Masker, Afrika

Polychrome Kidumu Teke Masker West Afrika, tweede helft 20e eeuw.

193. Lot curiosa

176. Lot etnografica

Ocarina in de vorm van een zittende figuur in precolumbiaanse stijl, hierbij een messing armband.

141. Kruiken

Twee plateel kruiken met stop, circa 1960.

148. Globe

Staatkundige globe met verlichting, 1984.

9725 CT Groningen