Veiling: Veiling 34
62. Lot bakeliet
Lot verschillende bakelieten gebruiksvoorwerpen, midden 20e eeuw.
96. Potloodtekening
Twee ingelijste potloodtekeningen, toegeschreven aan Diana van den Berg (1923-1997).
100. Schilderij, H. Makkink
Schilderij, korenschoven op het land, olieverf op doek. Rechtsonder gesigneerd en gedateerd H. Makkink 1948.
97. Potloodtekening
Twee ingelijste potloodtekeningen toegeschreven aan Diana van den Berg (1923-1997).
108. Kroonluchter
Bronzen achtarmige kroonluchter, midden 20e eeuw.
157. Tafellamp
Groene metalen lammellen voet met witte plastic kap. Circa 1970.
161. Schilderij op zijde
Schilderij op zijde, Indiaas tafereel van de blauwe god Krishna.
164. Schalen
Drie bewerkte kristallen schalen, midden 20e eeuw.
126. Cloisonné vaas, Japan
Japanse cloisonné vaas, Meiji periode.
124. Bord, Royal Goedewagen Holland
Bord proeven van kunst "Eva??" door Rick Lelieveld, Royal Goedewagen Holland.
128. Vazen, Mobach
Twee aardewerk vazen Mobach Utrecht, circa 1960.
121. Glazen paddenstoelen
Twee glazen paddenstoelen, een gemerkt Phoenician Malta Glass. Circa 1960.
120. Vaas, ontwerp Tapio Wirkkala voor Rosenthal
Porseleinen vaas in de vorm van een papieren zak door Tapio Wirkkala voor Rosenthal, Finland. Circa 1970.
134. Snack set, Huizen
Snack set van Potterie de Driehoek Huizen.
169. Lot draadglas
Lot draadglas bestaande uit twee koekjespotten, een suikerpot en melkkan. Circa 1900.
208. Masker, Afrika
Polychrome Kidumu Teke Masker West Afrika, tweede helft 20e eeuw.
176. Lot etnografica
Ocarina in de vorm van een zittende figuur in precolumbiaanse stijl, hierbij een messing armband.
9725 CT Groningen