Veiling: Veiling 34
6. Glas, Rosenthal
Glas, Crystal Papyrus, ontwerp Michael Böhm voor Rosenthal studio-linie, Duitsland. Glas geproduceerd in de jaren 70.
18. Kledinghangers
Twaalf vintage skai kledinghangers met studs en zeven geplastificeerde draadhangers. Circa 1960.
43. Aquarel, W.B. van Marle
Aquarel, Willem Barend van Marle (1909-1988), linksonder gesigneerd en gedateerd 1932.
48. “Beukennootje”, Floris Meydam en kikker, Lalique
Een spijkervaas, ontworpen in de periode 1951-1956 door Floris Meydam Leerdam. En een groene kristallen kikker van Lalique France.
14. Wandlampen
Maison Lucien Gau Paris Art Deco stijl wandlamp, circa 1980.
50. Tafellamp
Tiffanystijl glas-in-lood tafellamp, tweede helft 20e eeuw.
594. Schilderij
Schilderij, havengezicht met sleepboten Rotterdam, olieverf op doek.
21. Kop-en-schotels
Zeven porseleinen kop-en-schotels en drie kopjes, Chinoiserie, Samson, Frankrijk. Eerste helft 20e eeuw.
20. Chronometer, Duitsland
Chronometer van Duitse makelij, Hamburg, circa 1930.
25. Waterkan
Ironstone China waterkan, eerste helft 20e eeuw.
60. Schilderij
Schilderij, olieverf op triplex, niet gesigneerd. Midden 20e eeuw.
55. Schilderij
Schilderij, zeegezicht, olieverf op board. Rechtsonder gesigneerd met monogram. Eerste helft 20e eeuw.
73. Schilderij
Schilderij, stilleven, olieverf op board. Tweede helft 20e eeuw.
93. Broodtrommel en lunchtrommel
Een rode emaille broodtrommel en een rode emaille lunchtrommel. Circa 1950.
84. Typemachine, Underwood
Underwood typemachine in originele koffer, circa 1950.
80. Paraplubak, Conrad Kurz Tiel
Koperen Jugendstil paraplubak, Conrad Kurz Tiel, circa 1900.
88. Schilderij, G.A, den Ouden
Schilderij, bloemstilleven, olieverf op paneel. Rechtsonder gesigneerd en gedateerd G.A. den Ouden 1975.
101. Schilderij
Schilderij, landschap, olieverf op doek. Rechtsonder gesigneerd, eerste helft 20e eeuw.
9725 CT Groningen