Veiling: Veiling 34

6. Glas, Rosenthal

Glas, Crystal Papyrus, ontwerp Michael Böhm voor Rosenthal studio-linie, Duitsland. Glas geproduceerd in de jaren 70.

3. Schalen

Twee gekleurde glazen schalen, eind 20e eeuw.

18. Kledinghangers

Twaalf vintage skai kledinghangers met studs en zeven geplastificeerde draadhangers. Circa 1960.

43. Aquarel, W.B. van Marle

Aquarel, Willem Barend van Marle (1909-1988), linksonder gesigneerd en gedateerd 1932.

48. “Beukennootje”, Floris Meydam en kikker, Lalique

Een spijkervaas, ontworpen in de periode 1951-1956 door Floris Meydam Leerdam. En een groene kristallen kikker van Lalique France.

14. Wandlampen

Maison Lucien Gau Paris Art Deco stijl wandlamp, circa 1980.

50. Tafellamp

Tiffanystijl glas-in-lood tafellamp, tweede helft 20e eeuw.

41. Hanglamp

Plexiglas hanglamp, circa 1970.

17. Schaal en plaquette

594. Schilderij

Schilderij, havengezicht met sleepboten Rotterdam, olieverf op doek.

21. Kop-en-schotels

Zeven porseleinen kop-en-schotels en drie kopjes, Chinoiserie, Samson, Frankrijk. Eerste helft 20e eeuw.

20. Chronometer, Duitsland

Chronometer van Duitse makelij, Hamburg, circa 1930.

25. Waterkan

Ironstone China waterkan, eerste helft 20e eeuw.

33. Metalen wijnrek

49. Hanglamp

Art Deco glazen hanglamp, circa 1930.

60. Schilderij

Schilderij, olieverf op triplex, niet gesigneerd. Midden 20e eeuw.

59. Houten luchtballon met mand

55. Schilderij

Schilderij, zeegezicht, olieverf op board. Rechtsonder gesigneerd met monogram. Eerste helft 20e eeuw.

73. Schilderij

Schilderij, stilleven, olieverf op board. Tweede helft 20e eeuw.

93. Broodtrommel en lunchtrommel

Een rode emaille broodtrommel en een rode emaille lunchtrommel. Circa 1950.

84. Typemachine, Underwood

Underwood typemachine in originele koffer, circa 1950.

80. Paraplubak, Conrad Kurz Tiel

Koperen Jugendstil paraplubak, Conrad Kurz Tiel, circa 1900.

88. Schilderij, G.A, den Ouden

Schilderij, bloemstilleven, olieverf op paneel. Rechtsonder gesigneerd en gedateerd G.A. den Ouden 1975.

101. Schilderij

Schilderij, landschap, olieverf op doek. Rechtsonder gesigneerd, eerste helft 20e eeuw.

9725 CT Groningen